Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

YEŞİLÇAM SİNEMA Müzikleri TOSUN PAŞA Piyano Resitali Türk Komik Fon KOMEDİ Nostalji Şehnaz Longa

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Hiç akustik Piyano İle Türk Film Müziklerini Hiç dinlediniz mi? Polifonik armonileri ile Tosun Paşa Yeşilçam Sinema Şarkılarını Bakalım Sevecek misiniz?
Parçaları Dinleyince Çok güzel ve Farklı bulacaksınız. Ümit ederim Seversiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.
Enstrümantal Türk Yeşilçam Sinema Şarkılarını Solo Piyano Serisi: 4
Piyanist Güneş Yakartepe, "Sehnaz Longa Santuri Ethem Bey" Müziğini Polifonik Şekilde Akustik Piyano ile Melodik form ile çaldı.
TOSUN PAŞA FİLMİ ÖZETİ 1976 Kartal Tibet yapımı güldürü (komedi) filmi. Filmdeki Tosun Paşa karakteri, Ahmet Tosun Paşa'dan esinlenmedir. Konusu Spoiler uyarısı Uyarı: Yazının devamı, eserin konusu hakkında ayrıntılı bilgi içermektedir. Olay 19. yüzyıl Mısır'ında geçer. Tellioğlu ve Seferoğlu Aileleri, İskenderiye'nin en değerli yeri olan Yeşil Vadi için birbirleriyle kıyasıya bir mücadeleye girerler. Vadinin kime ait olduğuna devlet görevlileri de karar veremezler. Tellioğlu ve Seferoğlu aileleri Yeşil Vadi'yi ele geçirmek için İskenderiye'nin en büyük devlet memuru olan Daver Bey'in kızı Leyla'yı (Müjde Ar) almak için kıyasıya bir mücadeleye girerler. Daver Bey, Leyla'yı vermeye karar verir. Bu durumda Tellioğulları daha büyük bir torpil için evin uşağı olan Şaban'ı Kahire sarayının en hatırı sayılır ve heybetli paşası olan Tosun Paşa olarak tanıtırlar. Yeşil Vadi ve Daver Bey'in kızı Leyla'yı T Leyla'ya kendisi aşık olur ve herşeyi eline yüzüne bulaştırır. Sonuçta işler Arap saçına döner ve gerçek Tosun Paşa, Kahire sarayından çıkar, gelir. Gerçek Tosun Paşa, Yeşil Vadiye el koyar ve Daver Bey'in kızını da alır. Neticede bu olaydan ötürü kellelerini bile zor kurtaran Tellioğulları hayatta kaldıklarına bile şükreder bir hale gelirler. Herkesin gözünde suçlu Şaban olur. Halbuki Lütfü kendi kazdığı kuyuya düşmüş, esas Tosun Paşa'nın varlığını bir an için unutmuştur. Uyarı sonu. Oyuncular Tosun Paşa,
Tibet filmi Disambig gray.svg Bu anlam ayrımı sayfası benzer başlıklı maddeleri listeler.
ÇOK SEVİLEN TARİHİMİZİN BU GÜZİDE SAZ PARÇALARINI PİYANO İLE DİNLEYİNCE ÇOK GÜZEL VE DEĞİŞİK BULACAKSINIZ. ÜMİT EDERİM HOŞUNUZA GİDER. YORUMLARINIZI,ELEŞTİRİLERİNİZİ BEKLİYORUM. PİYANİST GÜNEŞ YAKARTEPE, KLASİK TÜRK MUSİKİ'MİZİN ÜNLÜ" ŞEHNAZ LONGA SANTUR ETHEM BEY "SOLO PİYANO İLE ÇALDI.
SEHNAZ LONGA MAKAMLARI ŞARKI TÜRKÜ SENFONİK GÜZEL NAĞMELER AKUSTİK PİYANO ENSTRUMANTAL FON MÜZİKLERİ DİZİ MÜZİK TV TELEVİZYON FİLM YERLİ DİZİLERİ SİNEMA MÜZİK SENARYO PİYANO KURUMSAL BİLGİ KÜNYE PİYANİST RESİTAL AKUSTİK PİYANO SEHNAZ LONGA SENFONİK SAZ ESERLERİ MAKAM SAZ ESERİ SEMAİSİ SEMAİ GÜZEL NAĞMELER ŞEHNAZ SANTURİ ETHEM BEY ENSTRUMANTAL FON MUSİKİLER MÜZİKLERİ MUSİKİLERİ KARAOKE EZGİ SLOW SÖZSÜZ MELODİ EZGİSEL MELODİK MELODİSEL ANASAYFA DERNEKLER ETKİNLİKLER BASINDA DUYURULAR İLETİŞİM HİCAZ SAZSEMAİ FAN SANTUR TOSUN PAŞA FİLM SİNEMA YERLİ YEŞİLÇAM SOKAĞI ŞARKILARI ŞAH NAZ MAKAMI LONGA FORMU ESERİYLE AKUSTİKHANE AKUSTİKLER SONUCU PADİŞAH KENDİSİNE MEKTEBİ SULTAN KARŞISI BİNA HEDİYE ETMİŞTİR 1 İLGİSİ KÜÇÜK YAŞLAR BAŞLA MUSİKİLERİ MUSİKİ ÜNLÜ HOCALARI ALDI MALİYE MİRAS MEMUR İNSTRUMANTAL FONMÜZİKLERİ DİZİSİ MÜZİK TV TELEVİZYON FİLMLERİ DİZİLERİ SİNEMA MÜZİK KLASİKLERİ ÖYKÜ SENARYO HİKAYE PİYANİST RESİTALİ : TOSUN PAŞA TOSUN PAŞA İZLE, TOSUN PAŞA FİLMİNİ İZLE, L, ŞENER ŞEN, ADİLE NAŞİT, AYŞEN GRUDA, MÜJDE AR GİBİ YEŞİLÇAM'IN SEVİLEN YÜZLERİNİ BİR ARAYA GETİREN TOSUN PAŞA'DA O DEVRİN İKİ KÖKLÜ AİLESİ SEFEROĞULLARI VE TELLİOĞULLARI ARASINDA YEŞİL VADİ İÇİN SÜREKLİ BİR MÜNEKAŞA VARDIR. BU YEŞİL VADİYİ ELE GEÇİRMEK İÇİN 2 TARAFDA TÜRLÜ TÜRLÜ YEŞİLÇAM SİNEMA MÜZİKLERİ TOSUN PAŞA PİYANO RESİTALİ TÜRK KOMİK FON KOMEDİ NOSTALJİ ESKİ TÜRKÇE ŞEHNAZ LONGA DUBLAJ FİLMLERİ GÜLDÜRÜ OYUNCULAR KEMAL SUNAL MÜJDE AR ŞENER ŞEN YÖNETMEN KARTAL TİBET YAPIMCI SENARİST ADİLE NAŞİT DİZİ FON JENERİK FRAGMAN YERLİ GRUDA GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ STÜDYO ARZU FİLM YAPIM YILI TÜRKİYE DİL TÜRKÇE TEK PARÇA GÖSTERİ GİREN SEVİLEN FİLMLERİ FİLMİ YÖNETİCİ DEVRİN İKİ KÖKLÜ AİLESİ YEŞİL VADİ TÜRLÜ TÜRLÜ ŞEYLER DENEY SİZLERDE BU KOMEDİ DOLU TARİH 2013 EKLEYEN ADMİN KATEGORİ FİLMLERİ TÜRK FİLMLERİ ETİKETLER YORUM YAPILMIŞ SİZDE GÖRÜŞLERİ YAZARAK DİĞER ZİYARETÇİ FİKİR VEREBİLİR FULL HD SÜREKLİ BİR MÜNEKAŞA TARAF DAKİKALARI KAHKAHA İZLEYECEK İZLEME VİEWS İZLE İÇİN ALBÜM CD TRT STAR BAŞROL ROL ESAS OĞLAN ARTİS FİLMİN AKTRİS AKTÖR HABER ÖYKÜ ŞEHİR SHOW KANAL TELEVİZYON ROMAN HİKAYE

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS