Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Piano Music Pianist Piyano Güneş Yakartepe

  • Turkey
  • 4 yıl Önce
  • çevrimdışı
  • 4 yıl Önce

Hakkımda

Güneş Yakartepe kimdir,
26 şubat 1997 İstanbul doğumludur

10 yaşında tesadüfen müzik yeteneği olduğu görülerek müziğe başlamıştır. 2,5 senede 76 müzik aletinin eğitimini almış ve bunlardan 65 tanesini çalabilmektedir.

Absolüt kulağa sahip olan Güneş enstrüman eğitiminin yanında; solfej, armoni, şan dersleri aldığından şarkıları nota ile çalıp söyleyebilmektedir.

Güneş; 10 yaşında, 10 enstrüman çalmayı başarmış ve Birinci Yılında Kral TV’de Funda Arar’ın Müzik programına konuk sanatçı olarak ekrana çıkmıştır.

Üflemeli, telli, klavyeli, vurmalı ve yaylı 95 enstrüman çalan Güneş’in dünyada var olan tüm enstrüman sınıflarından aletleri çalan tek amatör müzisyendir.

Jaz, Pop, Rock, Klasik, Türk Halk, Sanat, Tasavvuf (Dini), Osmanlı, Mehter, Otantik Türk müzik aletlerini çalmaktadır. Bunun yanında; Azerbaycan, Dağıstan, Kafkas, Özbek, Türkmen, İran, Ermeni, Rusya, Arap, Yunan -İtalya, İrlanda, isviçre, Çin, Hint, Afrika, Arjantin-Uruguay, Brezilya, Amerika, Hawai özgün müzik aletlerini de çalabilmektedir.

Şahane Çocuklar Orkestrası’nda klavye, saksafon ve klarnet çalan Güneş, 3 önemli televizyon kanalının ana haberlerine konu olmuştur.

110 Konservatuvar, Müzik öğretmenliği ve Alaylı hocadan Enstrüman, Solfej, Armoni eğitiminin yanında, Şan dersi almıştır. Şan eğitimi ile Enstrüman ile çaldığı şarkıları 5 dilde (Türkçe, İtalyanca, İspanyolca, İngilizce ve Japonca ) söyleyebilmektedir.

Sosyal Linkler

Playlists

Yükleniyor... Yükleniyor...

Ekleyen Piano Music Pianist Piyano Güneş Yakartepe

Tümünü İzle »

Takip Edenler

Takip ediyor

RSS