Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Piyano Solo MED CEZİRYaman Tozludere Beste Toygar Işıklı Bilgisayar Akustik Klavye Enstrumantal MEDC

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

MEDCEZİR Yaman Tozludere Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Startv Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " MEDCEZİR Yaman Tozludere " Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı.
Piyaniste Desteklerinizi ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz
MEDCEZİR Yaman Tozludere Star Tv Dizisi Konusu ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
Mira’nın uzun zamandır beklediği yemek, hayalini kurduğundan daha özel geçer...
Leyla’nın hayatlarına girmesiyle, Yaman’ın Tozludere’deki hayatı Mira’nın yeniden çekim alanına girer. Mira başlattığı oyunla, Yaman’la geçmişe doğru farklı bir yolculuğa çıkar.
Müvekkil katilini bulmak için çalışmalarını sürdüren Selim, cinayet düğümü çözecek ipin ucunu yakalar. Diğer taraftan Turunç Nadir, Altınkoy’a sızmak için ayağına kadar gelen fırsatı değerlendirir. Nadir, Yaman ve Kenan’dan intikamını almadan önce kaleyi içten fetheder.
Tozludere’deki inşaat projesi yüzünden Leyla ve babasının başına gelenler, Yaman’la Orkun’u karşı karşıya getirir.
Öte yandan, Tan Mira’ya uyarı niteliğindeki son mesajını gönderir.
Yaman’ın Tozludere’de adaleti sağlamak için bulduğu yol, Orkun’a uzun zamandır aradığı açığı verir. Orkun, Yaman’ın cezasını kesmesi için Selim’in karşısına çıkar. Yaman Orkun’un yarattığı krizi bastırmaya çalışırken, Tan Mira’ya “kavuşmak” için harekete geçer.
Mira ve Yaman’ın büyük bir heyecanla başlayan sevgililer günü tatili ikisi için de unutulmaz olur. Yaman'ın Mira'ya günlerdir hazırladığı sürpriz hediye Mira'yı mutluluktan göklere çıkarır. Doktorundan aldığı habere rağmen, bu tatil aşkları için bir milat olacaktır.
Yaman’ın Tozludere’ye geri dönmesinin ardından, Mira hayatlarında hiçbir şeyin değişmediğini kanıtlamak için elinden geleni yapar. Yaman’ı görebilmek ve O’na daha yakın olabilmek için her fırsatı değerlendirir. Yaman da ayrılıklarından sonra aralarındaki mesafenin açılmasına izin vermez. Öte yandan Yaman eve dönerek üstlendiği sorumluluğun farkındadır, annesine verdiği sözü tutabilmek için gece gündüz çalışır.

Ailesini korumak için yaptığı usulsüz iş, Selim’in vicdanını her geçen gün daha çok kemirir. Ender, babasının ailesine yaptığı kötülükten habersiz, Selim’i içine düştüğü bunalımdan çıkarmaya çalışır. Ancak Selim’in her konuda sessizliğini sürdürmesi, Ender’i korkularıyla baş başa bırakır. Selim, Asım Şekip Kaya’ya dair aradığı açığı hangi adreste arayacağı sonunda bulur. Selim’le eski müvekkili Reyhan Arsen arasındaki gizli buluşma, başta Ender olmak üzere birçok kişiyi huzursuz edecektir.

Nevin yeni bir iş bulur. Mert ve Yaman, Nevin’in yeni işini kendi aralarında kutlamaya karar verir. Ancak bu mütevazi akşam yemeğinin Mert sayesinde başka misafirleri de olur. Mira, Eylül ve Mert ilk kez Yamanlar’ın evine misafir olurlar. Gece hem çok mutlu hem çok sürprizli geçer. “Tozludere’de yaşayan Tozludere’li çocuk” olarak Yaman'ın hayatı hiç de kolay değildir.

Kenan içinde bulunduğu bataklıktan çıkmak için çırpınırken Sude’yi de yanına çektiğinde, Altınkoy ve Tozludere arasındaki uçurum hiç olmadığı kadar derinleşecektir...
27 2 Piyano Solo MEDCEZİR Yaman Tozludere Bilgisayar Altyapı Gitar Üst Bilgisayar Alt Yapı Medcezir Yaman Tozludere Dizi Müziği 2015 Med Cezir Dizisi Müzikleri Yöre Startv Televizyon Artis Oyuncu Rol Bölüm İl ilçe kasaba Yöresi Tozlu Dere Tozlu deresi
Dizisi dizileri hakkında bilgiler. yayınlanan dizisinin konusu, MEDCEZİR oyuncuları, yapımcısı, yönetmeni, senaristi, reytingleri, yorumları, jenerik müziği, videoları, haberleri, yazıları, resimleri.ATV, Tv8, Fox, MEDCEZİR Trt, Kanal D, Star Tv, Stv, medcezir Yaman Mira Tozludere'ye geri dönüyor medcezir - mira aşkı Yaman Tozlu dere'ye geri dönüyor

PIYANO Eser Pıyano Piyanosu Piyanolar Piyona Piyanoları Grand Ana Büyük En Güzel Konser Resital Dinleti Dinle Reklam İlgili MEDCEZİR Arama Ara Kim Kimdir Nasıl Nerede Nerde Niçin Bilgi Nedir Programı İndir Oyunu Son Versiyon Piano Gün Piyanist medcezir yaman bilgi ile ilgili aramalar medcezir yaman kavga medcezir yaman kıyafetleri medcezir yaman
Piyano Solo Medcezir Yaman Tozludere Beste Toygar Işıklı Bilgisayar Akustik Klavye Enstrumantal Altyapı Gitar Üst Bilgisayar Alt Yapı Med Cezir Mira Aşk Tozlu Dere Dizi Müziği 2015 Med Cezir Dizisi Müzikleri Yöre Startv Televizyon Artis Oyuncu Rol Bölüm İl İlçe Kasaba Yöresi Tozlu Dere Tozlu Deresi Pıyano Eser Pıyano Piyanosu Piyanolar Piyona Piyanoları Grand Ana Büyük En Güzel Konser Resital Resitali Çalma Marka Metod

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS