Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

PİYANO ŞARKI Sil Baştan ŞEBNEM FERAH Rap Ders Egzersiz Şarkı Sözü Lirik Ünlü Klip Remiks Pop Rock Ra

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Piyanist Güneş Yakartepe " Sil Baştan SEBNEM FERAH Şarkısı" Eserini Senfoni Çok Ses Piyano Eşlik Notasını yazarak Senfoni formunda Dijital Stand-Duvar Piyano ile icra etti ve Vokalist OYA YILDIZ ona vokal yaptı.
Gücün var mı sevgilim
Derin sularda inci tanesi aramaya
Cesaretin kaldıysa
Hala benle aşktan konuşmaya
Söyle canım sevgilim
Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi
Yorgun gibi bir halin var
Duyguların karışık olabilir mi
Sil baştan başlamak gerek bazen
Hayatı sıfırlamak
Sil baştan sevmek gerek bazen
Her şeyi unutmak (x2)
Sanki bugün son günmüş gibi
Dolu dolu yaşamak istiyorum ben
Her ne çıkarsa yoluma
Selam verip yürümek istiyorum ben
Sil baştan başlamak gerek bazen
Hayatı sıfırlamak
Sil baştan sevmek gerek bazen
Her şeyi unutmak (x4)
Unutmak, unutmak, unutmak…
Benzer şarkı sözleri
şebnem ferah çakıl taşları
şebnem ferah birileri var
Masal Prensesi şebnem ferah
şebnem ferah – Ben şarkımı Söylerken
kolpa kafam senden bile güzel
emre aydın akşamlarda parmak izlerin
şebnem ferah sigara
murat ilkan yaramaz çocuk
kıraç yıllar sonra
kıraç gidiyorum
Kategoriler Arabesk Çeviri Şakı Sözleri Dizi Müzikleri Fantazi Genel Hiphop Konserler Mustafa Kemal Atatürk Muzik Haberleri Pop Rap Rock Şiir Sinema Televizyon Türkçe Türkçe İlahiler Türkü Yabancı Yabancı İlahiler Yeni Albümler Son Yazılar zakkum anason gülben ergen süpriz leman sam rüzgar yonca lodi milat emre aydın artık özlemek istemiyorum gülşen aşk cinayet sever kubat dermanımsın apolas lermi felek gece yolcuları meyhaneler sen candan erçetin yalnızlık hadise biz burdayız seyyal taner son verdim kalbimin işine gökhan akar felsefe kolpa gurur benim neyime tarkan acımayacak Sayfalar Bize katıl Reklam ve İletişim Şarkı Sözü Facebook Uzun zamandır sitemizde var olan bu şebnem ferah şarkısında harf hataları bulunmaktaydı ancak gözümüzden kaçtığı için ancak yenileme fırsatı bulabildik, işte şebnem ferah sil baştan şarkı sözleri :
sebnem -ferah
12 Nisan 1972 yılında Yalova’da dünyayla tanıştı Şebnem Ferah. İlkokulu Yalova’da , Ortaokulu Bursa kolejinde, Liseyi ise Namık Kemal Sözeri Lisesinde yatılı olarak okudu.
İlkokul yıllarında enstrüman ve solfej dersleri alan Şebnem Ferah’ın okul orkestralarında da yer almasıyla müzik serüveni başladı. Lise yıllarında Pegasus isimli bir grupla çalıştı. Pegasus’ta şarkılar söylerken bir yandan da bayanlardan oluşan bir rock grubu oluşturmayı düşünüyordu. Bu düşüncesi 1988 yılında Türkiye’nin ilk bayan rock grubu olan Volvox’u kurmasıyla gerçeğe dönüştü. Bu grup Ebru Bank, Buket Doran, Gül Ağırca,Şebnem Ferah ve gruba sonradan katılan Özlem Tekin’den oluşuyordu.
Şebnem Ferah, Volvox grubu için ODTÜ "ekonomi" bölümünü yarıda bırakıp İstanbul'a geldi. Daha sonra İstanbul'da İstanbul Üniversitesi "İngiliz Dili Ve Edebiyatı" bölümünü bitirdi.
1992-1994 yılları arasında ,Türkiye’nin çeşitli yerlerinde konserler veren ve İstanbul rock barlarında sahne alan Volvox 1994 yılında ayrılma kararı aldı.
Volvox’un dağılması Şebnem Ferah için yeni bir başlangıç oldu. Artık bireysel çalışmalar yapıyordu ve bu çalışmaların ilk meyvesi 1996 yılında “Kadın” isimli albümle meydana geldi. Bu albümün hazırlanması yaklaşık 2 yıl sürdü. Demir Demirkan, Tarkan Gözübüyük ve İskender Paydaş ’tan oluşan müzik kadrosuyla çıkardığı albümümdeki şarkıların 4 tanesinde Sezen Aksu desteği gördü. Diğer şakılar ise Şebnem Ferah’ a ait.
Albümden çıkan ilk klip ‘Vazgeçtim Dünyadan’ oldu. Bu çıkış parçasıyla Türkiye’de bir rock albümünün ulaşamadığı, alışılmamış bir satış grafiği izledi.
Daha sonra bu albümden "Yağmurlar", “Bu Aşk Fazla Sana" ve "Fırtına" adlı parçalara klip geldi. İlk konserini 4 nisan 1997 tarihinde İzmir'de "Ege Üniversite'sinde 6000 kişiye verdi.
Bu başarılı albümden sonra yeni bir albüm için kolları sıvayan Şebnem Ferah 1999 yılında kadar bir albüm çıkarmadı fakat bu arada da boş durmadı tabi. Sezen Aksu, Haluk Levent Kargo,Müzeyyen Senar ve Azerbaycan Kültür Bakanı Polat Bülbüloğlu’ na vokalistlik yaptı.
Bu dönemler Şebnem Ferah için acılı geçti.1998 yılında ablası Aycan Ferah`ı yitirdi.Bu sancılı dönemin ardından di.
17 Ağustos 1999 tarihinde depremde babası Ali Ferah'ı yitiren Şebnem kendini bırakmayıp müziğe daha çok sarıldı.
3 Ekim 2001 tarihine gelindiğinde ise hayranlarının karşısına "perdeler" albümüyle çıktı. Apocalyptica ile yaptığı, bir PİYANO sARKI Sil Baş silgi PİYANO ŞARKI SİL BAŞTAN ŞEBNEM FERAH SÖZÜ ŞAN: OYA LİRİK ÜNLÜ KLİP REMİKS POP ROCK RAK ROK RAP DERS ESER MÜZİKLERİ EGZERSİZ SON PİANO YORUM VOKAL EZGİ NOTA TÜRK POP ROCK TÜRKÇE SÖZLÜ GÜCÜN VAR MI SEVGİLİM DERİN SULAR İNCİ TANESİ ARAMAYA CESARETİN KALDIYSA HALA BENLE AŞKTAN KONUŞMAYA DOĞUM GÜNÜ SÖYLE CANIM SEVGİ HAYAT BİZE OYUN OYNUYOR OLABİLİR ORGUN GİBİ BİR HALİN VAR DUYGULAR KARIŞIK OLABİLİR SİL BAŞN BAŞLAMAK BAZEN HAYATI SIFIR SEVMEK GEREK BAZEN HER ŞEYİ UNUTMAK DOLU YAŞAMAK İSTİYORUM BEN HER NE ÇIKARSA YOLUMA SELAM VERİP YÜRÜMEK İSTİYORUM

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS