Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Piyano Pop Müzik KALP KALBE KARŞI DERLER Ferhat Göçer Aslı Güngör Klasik Akustik Unutulmaz Aşk Klasi

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Pop Şarkıları Piyano Tuş Sesleri ile Dinlediniz mi?. Şarkılarımızı Çok Sesli (Polifoni) Form ile Acaba Sevecek misiniz?
Piyanist Güneş Yakartepe, " Kalp Kalbe Karşı Derler Ferhat Göçer " Şarkısını Piyano Notalarını yazdı, Poli fonik Form ile Piyano çaldı ve Söyledi.
Solist; ECE YILDIRIM Sesi İle Ona Vokalde Eşlik Etti.
Enstrümantal Türk Sanat Müsikileri Solo Piyano Serisi: 8
Çok sevilen Musikilerimizi Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider.
Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar.
Aslı Güngör - Kalp Kalbe Karşı

Uyandım birden seninle gece üçü bulmamış
Bir bulut durdu gözümde, hasret bize uymamış

Kalp kalbe karşı derler sende üzüldün mü?
Ay bile çeker gider geceyi düşündün mü?

Yanlızlık bende saklı
Çıkmaz bir an dışarı
Elimde bir fotoğraf
O şimdi burda olmalı

Kalp kalbe karşı derler sende üzüldün mü?
Ay bile çeker gider beni hiç düşündün mü?

Sensizlik bende saklı
Çıkmaz bir an dışarı
Elimde bir fotoğraf
O şimdi burda olmalı...
Kalp Kalbe Karşı Derler Ferhat Göçer Aslı Güngör Piyano Klasik Akustik Unutulmaz Aşk Klasikler Akustik Aşk Şarkısı Fon Hafif Muzık HD Video Piyanist Nostalji Beste Güfte Slow Sözlü
Aslı Güngör / Sanatçı
1980 İzmir İzmir’de doğdu. İlkokul yıllarında şiirler yazan Aslı Güngör lise yıllarında kendi bestelerini yapmaya başladı. Trt Gençlik korosunda 3 yıl görev aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri bölümündeki eğitimi devam ederken İzmir Maksim’de sahne aldı. Üniversite eğitimi bittiği yıl İzmir’ de albüm çalışmalarına başladı. 2007 Aralık ayında yayınlanan Enbe Orkestrası’ nın pop müzik albümünde sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Kalp Kalbe Karşı’ ve ‘İzmir Bilir Ya’ adlı şarkılarıyla konuk sanatçı olarak yer aldı. Sadece Youtube’da 20 milyonun üzerinde tıklanan Kalp Kalbe Karşı şarkısıyla sanal ortamda tıklanma rekorları kıran Aslı Güngör, Youtube ‘dünya müzik listesinde’ ilk 5’te haftalarca yer aldı. 35. Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En İyi Çıkış Yapan Solist’ ödülünü aldı.
Yeni albümüyle çok yakında bizlere yeniden merhaba diyecek olan Aslı Güngör müzik çalışmalarına hızla devam ediyor
İzmir’de dünyaya gelen Aslı Güngör, TRT İzmir Gençlik Korosu ile başlayan müzik yolculuğunu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümü'ndeki ögrencilik yıllarında yaptığı sahne programlarıyla profesyonel anlamda sürdürdü.
Diğer yandan yıllardır bestelediği şarkıları için stüdyo çalışmalarına başladı...

İzmir'de bestelediği ve 2007 yılında stüdyo kayıtlarını tamamladığı şarkılarından ‘Kalp Kalbe Karşı’ ve ‘İzmir Bilir Ya’ ile büyük ses getiren, farklı ses rengi, güçlü yorumu ve besteci kimliğiyle dikkatleri üzerine çeken, şarkıları birçok karma albüm ve TV dizilerinde yer alan Aslı Güngör, 35. Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En İyi Çıkış Yapan Solist’ ödülünü aldı.Aslı Güngör’ ün fenomen olan ''Kalp Kalbe Karşı'' şarkısı; Radyo Yayıncıları Derneği RAYAD tarafından düzenlenen ‘Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması’nda 2008 yılında ‘Radyonun Şarkı Yıldızı’ seçildi ve ardından Fransa'dan gelen teklifle dünyaca ünlü Buddha Bar serisinin ''Buddha Bar XI'' isimli albümünde yer alarak, 2009 Mart ayında tüm dünyada müzikseverlerle buluştu...2008 yılında 'Kalp Kalbe Karşı’nın legal olarak ‘ satış rakamı elde etmesiyle birinci olarak ‘MÜYAP dijital satış şampiyonu’ ödülünü aldı...2009 Ocak ayında yayınladığı albümü 'Aslı Güngör 2009' da yer alan 'Son Öpücük' ve 'Aşk Her Şeye Değer' in yanı sıra tüm şarkıları büyük ilgi görerek resmi MÜYAP verilerine göre(2 milyon dijital satış rakamıyla rekor kırdı, yılında da yine dijital ortamda 'şarkıları en fazla indirilen sanatçı' oldu...
2010 yılınının Nisan ayında 'Aşk Alev Aldı' adlı 3 parçalık maxi-single'ını yayınladıktan hemen sonra yeni albümünün stüdyo çalışmalarına başladı.
Yaptığı şarkıları değerli yorumcularla da paylaşan Aslı Güngör'ün 'Devirdim Yılları' isimli şarkısını Erol Evgin son albümünde yorumladı. Ardından Sinan Özen'e verdiği "Ben Seni Sevdim" isimli şarkı da dijital satış rekorları kırmaya devam etmektedir.

TRT projesi olan 'Sufi Klipler' için Yunus Emre'nin ölümsüz eseri 'Bana Seni Gerek'i seslendirmiştir. Serkan Sönmezocak'ın new age tarzında aranje ettiği eserin klibi TRT ekranlarında yayınlanmaktadır.
My Net Sahne Tv

Piyano Pop Müzik KALP KALBE KARŞI DERLER Ferhat Göçer Aslı Güngör Klasik Akustik Unutulmaz Aşk Klasikleri Aşık Şarkısı Fon Hafif Muzık HD Video Piyanist Nostalji Beste Güfte Slow Sözlü Yürek Aşkı Kimdir Etiketler Foto Asil Son Öpücük Biyografi Kim Kimdir Sanatçı Özlem Kime Dir 2 Yorum Uyandım Birden Seninle Gece Üçü Bulut Durdu Gözümde Hasret Bize Uymamış Karşı Der Sende Üzüldün Çeker Gider Geceyi Düşün Yanlızlık Bende Saklı Çıkmaz Bir An Dışarı Elimde Bir Fotoğraf O Şimdi Burda Olmalı Enerji 2013 Video Klipleri Sitemiz kayıtlı Kişi Bulunmakta Tümü Listesi Kategoriler Askerler Basın

Enstrümantal KALP KALBE KARŞI DERLER Ferhat Aslı PİYANO Güngör Göçer Piyanist Şarkı Video Mp3 Ses Sözü Akoru Özgün Otantik

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS