Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Piyano-Gitar Düeti:Ölürüm Hasretinle Grup 84 Ankara Hacettepe Üniversite Piyanist:Yakartepe

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Piyanist Güneş Yakartepe ve Gitarist-Vocal Batuhan-Hakan Öztezcan İkiz kardeşler "Grup 84 (seksendört) Ölürüm Hasretinle" Şarkısını Piyano Akustik-Klasik Gitar İle çalıp Söylediler.
Ölürüm Hasretinle Sözleri
Gördün mü bak bizden öteside varmış
Yasananların hepsi meger birer yalanmış
Kaderimde buda mı vardı
Sevdigimi baskalarıyla
Göreceksem eger kör olsun bu gözler
Görmeyeyim bir daha
Yar ellerin nerde ya beni de götür yada gitme bilirsin
Sensiz ben hiç yasayamam ki ölürüm hasretinle
Geceler uykusuz gecer oldu ömrümde
Anılar birer birer
Batırır hanceri kalbime
Arkadaşına "Ölürüm Hasretinle" Ring tones senin Hücre
Grup 84 Sözleri:
Affet Sözleri
Aşk Ezdirmez Kendini Sözleri
Biçare Sözleri
Sevdiğimi Başkalarıyla Sözleri
Soğuk Gecelerde Sözleri
Son Mektup Sözleri
Kategoriler
İntizar Etiketler:Aramalar: Seksendört Ölürüm Hasretinle sözleri Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkı sözü Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkısı Seksendört Ölürüm Hasretinle dinle Seksendört Ölürüm Hasretinle lyrics Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkı Seksendört Ölürüm Hasretinle sözü Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkıları Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkı sözleri Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkılar Seksendört Ölürüm Hasretinle online dinle Seksendört Ölürüm Hasretinle Klibi Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkısını dinle Ölürüm
Son Yazılar
Seksendört Ankaralı dört kişiden oluşan Türkçe müzik yapan alternatif rock grubudur. 2005 yilinda çikardiklari Seksendört isimli albümleriyle dikkatleri üzerine toplayan ve büyük bir dinleyici kitlesine ulasmayi basaran Seksendört' ün yeni albümü K.G.B. Pasaj müzik etiketiyle raflardaki yerini aldi.Ölürüm Hasretinle isimli parçalariyla Türkiye' deki rock müzik platformunda yeni bir kapi açan grup internetin müzige katkisi ve zararlariyla ilgili çalismalara hiz verilmesinde büyük bir rol oynadi. Müzik piyasalari sözlügüne "internet efsanesi" taniminin girisinde ön ayak olmalarinin yani sira bestelerinde yer alan Dogu tinilariyla dikkatleri büyük ölçüde üzerlerine çektiler.
2005 yılında yayımlanan ve kendi isimlerini taşıyan ilk albümleri ''Seksendört'' ile Türk rock piyasasında sağlam bir yer edinmeyi başaran grup 2008 yılında çıkardıkları ''K.G.B'' isimli albümleriyle de başarılarının tesadüf olmadığını kanıtlamıştı.
Tüm söz ve müziklerin Seksendört' e ait oldugu K.G.B. albümünde yer alan parçalar : Olmuyor Yüzün var mi Miyim Ses tiryakisi Rol yapma Dört duvar K.G.B Kara gözlüm Gecelik ask Azap ve Belki.
K.G.B. ilk albümle karsilastirildiginda daha enerjik olusu ilk dikkat çeken nokta. Farkli söylemleri de içerisinde barindiran albümün klasiklesebilecekleri arasinda Azap Kara gözlüm ve Yüzün Var mi bulunuyor. Gecelik ask ve Miyim grubun aska olan inancini sorgular nitelikte.Albüme ismini veren K.G.B sarki içerisindeki(kimseler görmesin bilmesin)bir cümlenin kisaltmasindan geliyor. Grup 2010 yılının Nisan ayında sadece dijital ortamlarda paylaşılan Haber Yok isimli şarkısını yayınladı. Bu günlerdede üçüncü albümlerini çıkarmaya hazırlanıyorlar. Bir araya gelişlerinin 12. yılını uzun bir aradan sonra yayımladıkları ''Akıyor Zaman'' adlı üçüncü albümleriyle pekiştiren ''Seksendört'' yine adından sıkça söz ettireceğe benziyor.Prodüktörlüğünü kendilerinin yaptığı iki albümle "Ölürüm Hasretinle" "Affet" "Son Mektup" "Azap" ve "Karagözlüm" gibi birçok hit' e imza atan "Seksendört" yeni albümleri "Akıyor Zaman" ile hedefini daha belirgin hale getiriyor ve uzunca bir süre radyo ve televizyonları meşgul edeceğe benziyor.
Yerinde saymamayı daima gelişmeyi ve müziklerini olgunlaştırmayı amaç edinen " Seksendört " yeni albümlerinde ilk değişikliği prodüktör koltuğunu Haluk Kurosman' a teslim ederek gerçekleştiriyor. Türkiye'de bir çok önemli projede ismini gördüğümüz "Haluk Kurosman" ise imzasını grubun duyumunda radikal değişiklikler yaparak atıyor.
Klasikleşmiş rock kalıplarına bağımlı kalmadan şarkıların gücünü en iyi şekilde sevenlerine hissettirmeyi hedefleyen ekip Türkiye'nin önemli isimlerini de arkalarına alarak adımlarını sağlamlaştırıyor. "Şimdi Hayat" ta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici "Pert Oldu" da kanun üstadı Aytaç Doğan "Kara Duvak" ta ise 2 büyük isim kemençede Selim Bölükbaşı ve vokalde güçlü yorumuyla Yavuz Bingöl 2011 in en iddialı yapımlarından biri olmaya aday "Akıyor Zaman" a can katıyor.
"Akıyor Zaman" adını grubun ikinci albümleri "Güneş yakartepe piyano piyanist piano muzik net Ön bellek Benzer Yakartepe Piyono Pıyono Pıano Piona Pıyona Pıyano Piyano Piono Pıono Piyonist Pianist Piyanist Konser Klasik Muzik Piyana
Açık Aşk Aşkım Bateri Bay

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS