Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Pembe Panter Film Müziği Piyano Ile Dinleyin Pink Panther Pembe Caz Jazz Sinema Müzik Karoke Note Ci

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

"Pembe Panter Yargılanıyor" yapılmış; başkalarınca öyle ya d
r

Pembe Panter, Fransız polis müfettişi Jacques Clouseau etrafında kurulmuş komedi filmleri serisi. İlk film, 1963'te çekilen Pembe Panter' dir. Bu filmden sonra devam filmleri de çekilmiş; gördüğü ilgi üzerine Peter Sellers'ın ölümünden sonra bir "kolaj filmi" olan "Pembe Panter Yargılanıyor" yapılmış; başkalarınca öyle ya da böyle Pembe Panter'e temas eden filmler çevrilmişdir. Pembe Panter serisinde çekilen filmlere ait bilgiler şöyledir:

2011'e kadar 11 Pembe Panter filmi yapılmıştır.
Çzgi film boyutları büyük olduğu için yüklenmeleri zaman alıyor. Eğer çizgi filmler yüklenirken kesik kesik görüntüleniyorsa videoyu durdurup 1 - 5 dakika sonra Play (Oynat) tuşuna basıp izleyin.
- Çizgi filmleri izleyebilmeniz için Flash Playeriniz olması gerekiyor.
- Çizgi filmleri izlemek için açılan playerden 'Play' butonuna tıklayın. Genelde sol alt köşede bulunur.
- Player küçük geliyorsa çizgi filmi tam ekran izleyebilirsiniz.
Nota Notes Scores Söz Video klasik filmi romantic duygu duygusal Piano Piyano Müzik song HD HQ Hit ünlü eski clasic cinema Konu Yapım Ödül Filmi etki oscar oskar video Oyunu Yönetmen Yapımcı Oyuncu Film Arşiv Renk Renkli renkli türkçe ingilizce orjinal yılı tarih nostalji Dil Hasılat Resmî site roman hikaye konu senaryo altın cannes Amerika ABD dram drama brodway müzikal musical müzikli oyun yakartepe

Cats müzikali ve Memory yakartepe piyanoda çalıyor
Barbara Sreisand’dan memori şarkısını sahne klasik düny turne yaşam karakter şarkıcılar muhteşem müzikali izle free bedava tercih özle Bu hiç bir müzikale kolay kolay kısmet olmayacak bir başarıdır. Kedilerin şans getirdiğinin acaba başka bir kanıtı mı...
Müzikalin öyküsü kediler arasında geçse de kendisidir. Ana, kendisinin de bir parçası olduğu Jellicle Kedileri’ni terk edip dünyayı tanımayı tercih etmiş, ama dünya ona kibar davranmamıştır. Örselenmiş ve yıpranmış olarak Jellicle Kedileri’ne geri dönmüşse de kabullenilmemekte ve dışlanmaktadır.O ise eski günleri özlemektedir.

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS