Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Osmanlı Marşı Osmanlıspor Klüp Spor Futbol Ankara

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

En güzel Osmanlı Marşı'nı OsmanlıSpor için Solo Piyano ile İcra Ettim
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Osmanie Marche - Abdulaziz Guatelli " Eserini akustik Kuyruklu Piyano ile çaldı.
Çok sevdiğim osmanlı Spora armağan ettim. canom Osmanlıspor'a Süper lig'de başarılar dilerim.
Genç Piyaniste Destek ve Güzel Yorumları Bekliyor
OsmanlıSpor ve Osmanlı Marşı Eseri Hakkında Bilgi
Osmanlıspor, 21 Mart 1978 tarihinde Ankara'da kurulmuş olan ve Süper Lig'de mücadele eden Türk futbol kulübü. Maçlarını Osmanlı Stadyumu'nda oynamaktadır.
2009-10 sezonuna Süper Lig'de başlamasına rağmen Türkiye Futbol Federasyonu'nun, kulübün MKE Ankaragücü ile yakınlaşması nedeniyle aldığı karar neticesinde 1. Lig'e düşürülmüş 2013-14 sezonunda ise 1. Lig'e katılarak üç sezon aradan sonra profesyonel liglere geri dönmüştür
Osmanlıspor, Ankara Belediyespor adıyla 21 Mart 1978'de kurulmuştur. 1994'e kadar dört ayrı branşta faaliyet göstermiş, 1994 yılında yönetim değişikliği sonrası kulübe yeni branşlar da eklenmiş ve lisanslı sporcu sayısı 2.000'i aşmıştır.
1984 yılında Ankara Büyükşehir Belediyespor adını almış, 1998 yılında ise tekrar isim değişikliğine giderek Büyük şehir Belediye Ankaraspor ismini almıştır. 2005 yılında kulüp yönetiminin aldığı karar sonucunda futbol branşı Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinden çıkartılarak Ankaraspor A.Ş. adı ile özelleştirilmiştir. Böylece Ankaraspor bir spor kulübü değil, bir futbol kulübü hüviyetine bürünmüştür.
Kulübün liglerden ihraç edilmesini takip eden 3 sezonda Ankaraspor liglere katılmamış ve 2013-14 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu tarafından tekrar 1. Lig'e dahil edilmiştir. Üç yıllık aradan sonra profesyonel liglere geri dönen Ankaraspor 1. Lig'de 18 galibiyet ve 12 beraberlik alarak 66 puanla ligi 4. sırada bitirip play-off oynamaya hak kazanmıştır. Play-off yarı finalinde elenmiştir.2014 2015 sezonunda ise 2. olarak Spor Toto Süper Lige yükselmiştir. 2014-15 sezonu öncesinde kulübün Ankaraspor olan ismi Osmanlıspor Futbol Kulübü, mavi-beyaz olan renkleri ise mor-sarı olarak değiştirilmiştir.Ayrıca bunlara bağlı olarak logo da yenilenerek kulübün kuruluş yılı olarak 2014 yılı tescil edilmiştir. “Türk Osmanlı Hanedanları - Osmanlı Devleti Saray Müzikleri Osmanlı'da Avrupa Klasik Batı Müziği” Osmanlı Sarayı Sultan ve Hanedan Piyano Solo Serisi: 1 Osmanlı Marşı Osmanlıspor Klüp Spor Futbol Takım Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Melih Gökçek Osman Ahmet Gökcek Ankaraspor Süper Lig Osmanie Marche Piyano Abdulaziz Guatelli Müzik Musiki Osmanıe Saray Slogan Söyle Takım Mehter Marşları Şarkıları En Güzel Musikisi Nota En Güzel Marşlar Maçı Trübin Stad Stayum Maç Maçları Top Skor Kazan İddia Nesine Toto Topu Büyükşehir Belediyesi Osmaniye Şehir Osmanlılar Devleti Projeksiyon Görüntü Tv Beyaz Müzikleri Türk Eski Tarihi Mehteran Piyano Genç

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS