Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Ölürüm Hasretinle Grup Öztezcan AkustikGitar Vokal 84 Hacettepe Tür Pop Hasret Ölür Öl

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Batuhan Oztezcan ve Hakan Öztezcan "Grup 84 (seksendört) Ölürüm Hasretinle" Şarkısını Akustik-Klasik Gitar İle çalıp Söylediler.
Ölürüm Hasretinle Sözleri
Gördün mü bak bizden öteside varmış
Yasananların hepsi meger birer yalanmış
Kaderimde buda mı vardı
Sevdigimi baskalarıyla
Göreceksem eger kör olsun bu gözler
Görmeyeyim bir daha
Yar ellerin nerde ya beni de götür yada gitme bilirsin
Sensiz ben hiç yasayamam ki ölürüm hasretinle
Geceler uykusuz gecer oldu ömrümde
Anılar birer birer
Batırır hanceri kalbime
Arkadaşına "Ölürüm Hasretinle" Ring tones senin Hücre
Grup 84 Sözleri:
Affet Sözleri
Aşk Ezdirmez Kendini Sözleri
Biçare Sözleri
Sevdiğimi Başkalarıyla Sözleri
Soğuk Gecelerde Sözleri
Son Mektup Sözleri
Kategoriler
İntizar Etiketler:Aramalar: Seksendört Ölürüm Hasretinle sözleri Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkı sözü Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkısı Seksendört Ölürüm Hasretinle dinle Seksendört Ölürüm Hasretinle lyrics Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkı Seksendört Ölürüm Hasretinle sözü Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkıları Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkı sözleri Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkılar Seksendört Ölürüm Hasretinle online dinle Seksendört Ölürüm Hasretinle Klibi Seksendört Ölürüm Hasretinle şarkısını dinle Ölürüm
Son Yazılar
Seksendört Ankaralı dört kişiden oluşan Türkçe müzik yapan alternatif rock grubudur. 2005 yilinda çikardiklari Seksendört isimli albümleriyle dikkatleri üzerine toplayan ve büyük bir dinleyici kitlesine ulasmayi basaran Seksendört' ün yeni albümü K.G.B. Pasaj müzik etiketiyle raflardaki yerini aldi.Ölürüm Hasretinle isimli parçalariyla Türkiye' deki rock müzik platformunda yeni bir kapi açan grup internetin müzige katkisi ve zararlariyla ilgili çalismalara hiz verilmesinde büyük bir rol oynadi. Müzik piyasalari sözlügüne "internet efsanesi" taniminin girisinde ön ayak olmalarinin yani sira bestelerinde yer alan Dogu tinilariyla dikkatleri büyük ölçüde üzerlerine çektiler.
2005 yılında yayımlanan ve kendi isimlerini taşıyan ilk albümleri ''Seksendört'' ile Türk rock piyasasında sağlam bir yer edinmeyi başaran grup 2008 yılında çıkardıkları ''K.G.B'' isimli albümleriyle de başarılarının tesadüf olmadığını kanıtlamıştı.
Tüm söz ve müziklerin Seksendört' e ait oldugu K.G.B. albümünde yer alan parçalar : Olmuyor Yüzün var mi Miyim Ses tiryakisi Rol yapma Dört duvar K.G.B Kara gözlüm Gecelik ask Azap ve Belki.
K.G.B. ilk albümle karsilastirildiginda daha enerjik olusu ilk dikkat çeken nokta. Farkli söylemleri de içerisinde barindiran albümün klasiklesebilecekleri arasinda Azap Kara gözlüm ve Yüzün Var mi bulunuyor. Gecelik ask ve Miyim grubun aska olan inancini sorgular nitelikte.Albüme ismini veren K.G.B sarki içerisindeki(kimseler görmesin bilmesin)bir cümlenin kisaltmasindan geliyor. Grup 2010 yılının Nisan ayında sadece dijital ortamlarda paylaşılan Haber Yok isimli şarkısını yayınladı. Bu günlerdede üçüncü albümlerini çıkarmaya hazırlanıyorlar. Bir araya gelişlerinin 12. yılını uzun bir aradan sonra yayımladıkları ''Akıyor Zaman'' adlı üçüncü albümleriyle pekiştiren ''Seksendört'' yine adından sıkça söz ettireceğe benziyor.Prodüktörlüğünü kendilerinin yaptığı iki albümle "Ölürüm Hasretinle" "Affet" "Son Mektup" "Azap" ve "Karagözlüm" gibi birçok hit' e imza atan "Seksendört" yeni albümleri "Akıyor Zaman" ile hedefini daha belirgin hale getiriyor ve uzunca bir süre radyo ve televizyonları meşgul edeceğe benziyor.
Yerinde saymamayı daima gelişmeyi ve müziklerini olgunlaştırmayı amaç edinen " Seksendört " yeni albümlerinde ilk "Akıyor Zaman" adını grubun ikinci albümleri "K.G.B." den sonra geçirdikleri 3 yıllık zaman diliminden alıyor. Genel olarak geçmişe özlem konseptinin ağır bastığı albümün kapak içi görsellerinde şarkılar fotoğraflara yansıtılmış durumda. Özel olarak tasarlanmış 4 gerçek dekorda çekilen 70'ler 80'ler 90'lar ve 2000'ler konsepti Murat Süyür imzası taşımakta. Günümüzden geçmişe bir bakışın ve zamanın terse akışının temsil edildiği görsellerin sanat yönetmenliği ve tüm konsept tasarımları Enes Erkan' a ait.
"Akıyor Zaman" Mart ayında Poll Production etiketiyle raflardaki yerini aldı ve çıkış parçası olarak "Hayır Olamaz" seçildi. Albümün en güçlü şarkılarında biri olan "Hayır Olamaz" başarılı yönetmen Kemal Başbuğ' un imzası taşıyan videosu ile de adından bolca söz ettireceğe benziyor. Kısacası; yenilenen olgunlaşan ve geleneklerine bağlı yepyeni bir "Seksendört" albümü sevenleriyle buluşmayı bekliyor. (yalnızca başı)
Basın İletişim
Grup 84 (Seksendört) Kimdir?
Müzisyen 0 yorum

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS