Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Medcezir TOYGAR IŞIKLI Dizi Müzik YAMAN TOZLUDERE Piyano Dizi Jenerik Orijinal Müziği Uzun Vers

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

MEDCEZİR YAMAN TOZLUDERE Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Star Tv Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Dinlediniz Mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " MEDCEZİR YAMAN TOZLUDERE " Televizyon Dizisi Fon Tema Müziğini Akustik Piyano İle Çaldı.
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyoruz.
Medcezir Star TV Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakında Bilgi
MEDCEZİR Dizisinin YAMAN TOZLUDERE Jenerik Müziği Dinle. Piyano Eşliğinde Jenerik Şarkısı videomu İzle.
MEDCEZİR Dizisi Jenerik Müzikleri Daha Önce Birçok Popüler Dizinin De Müziklerini Yapan Toygar Işıklı Tarafından Hazırlanmıştır.
Süper Besteleri İçin Onu Çok Seviyorum.
Toygar Işıklı Bestelerini Piyano İle Çalmak Harika
İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere'de yaşayan Yaman'ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman'ın temiz sicili lekelenir.
Yaman bütün ümitlerini kaybettiği anda, Av. Selim Serez'le tanışır. Selim, Yaman'ın üstüne bulaşan çamurun arkasında, gelecek vaat eden bir genç adam olduğunu görür. Beladan uzak durmak için çırpındıkça daha çok batan Yaman'ı kendi gençliğine benzetir ve bu çocuğun hikayesinin, demir parmaklıklar ardında son bulmasına izin vermez.24 2 Medcezir Yaman Tozludere Orijinal Dizi Müziği link 2014 2015 tarihi yayını Dizisi Müzikleri yöre Star Tv televizyon Artis oyuncu rol delikanlı Şarkı Şarkısı Özgür Türküsü Türkce Muzik Dizisi Show Tv Bilgi Servisi Dizisi Hakkında Bilgiler. Show Tv Yayını Dizisi Konusu, Oyuncuları, Klip İzle.MED CEZIR (türkçe) anlamı müziği indir medcezir tozludere nerede çekiliyor Toygar Işıklı Medcezir medcezir yaman mira Yaman Tozludere Med Cezir Orijinal Dizi Müzik Medcezir TOYGAR IŞIKLI Dizi Müzik YAMAN TOZLUDERE Piyano Dizi Jenerik Orijinal Müziği Uzun Versiyon MED CEZİR , gel git, olayı, olay, Medcezir, TOYGAR IŞIKLI, Dizi Müzik, YAMAN TOZLUDERE, Piyano, Dizi Jenerik Orijinal Müziği Uzun Versiyon kısa Mp3 video Yükle indir ara TOZLU DERE Piyano Kemençe JENERİK FON Tema FİLM MÜZİĞİ 2015 Teması Yayını Yöre Star Tv Televizyon Artis Oyuncu Rol Delikanlı Bölüm Özet Açılış Tema Fon Aşkı SEVGİ Format Genç Delikanlı Gençler Roman Yönetmen Gençlik Proje Tasarım Set Hizmet Amir Asistan Set Foto Nota Kanal Afişi Türkçe Sezon Süreç Yayın Bilgi Jenerik Cıngıl Fragman

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS