Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Medcezir Jenerik Dizi Müziği Star Tv Dizi Film Müziği Solo Piyano Beste Soundtrack Bölüm 2014 2015 R

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Medcezir Orjinal jenerik dizi Müziği
Medcezir Ana Dizi Film Müziklerini Solo Piyano ile Hiç Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, "Medcezir Giriş " Jenereğini Piyano ile çaldı.
Yerli Dizi Film Müziği Piyano Serisi: 7
Çok sevilen Jenerikleri Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider.
Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar

MEDCEZİR DİZİSİ VE JENERİK MÜZİKLERİ BİLGİ
Ana madde: Medcezir karakterleri listesi
Ana karakterler
Dizinin ana karakterlerinden olan Yaman karakteri Çağatay Ulusoy tarafından canlandırılmaktadır. Bir diğer ana karakter olan Mira karakterini ise Serenay Sarıkaya canlandırıyor. Mert karakteri Taner Ölmez, Ender karakteri Mine Tugay,Selim karakteri Barış Falay, Eylül karakteri ise Hazar Ergüçlü tarafından canlandırılıyor.
Yaman Koper Çağatay Ulusoy - İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, sorunlu bir ailede büyümüş zeki bir genç. Çocukluğu dramlarla travmalarla dolu, küçük yaşta terk eden babasını bir daha hiç görmemiş, hayattaki tek rol modeli ağabeyi Kenan.. Ama Kenan Yaman’a farklı görünmeye çalışsa da serserininin teki.
Mira Beylice Serenay Sarıkaya - Mira, Faruk ve Sude çiftinin büyük kızı. Zengin ve güzel, cemiyet hayatının en renkli, en gözde kızı. Önemli iş adamı Mithat Civanoğlu’nun oğlu Orkun Civanoğlu ile flört etmiştir. Herkes günün birinde evleneceklerini biliyor. Ama Mira bütün dünyanın sadece etrafında gördüğü gibi olmadığının farkında. Derin bir ilişki yaşamayı hayal ediyor.. Büyük bir aşk!..Sude'nin kızı Beren'in ablası Faruk ve Sude'nin iki kızından büyüğü.
Selim Serez Barış Falay - Selim Serez, yoksul bir aileden gelip çalışkanlığı ve azmiyle ve tam uçuruma yuvarlanacakken yardımsever birinin elinden tutmasıyla hayatı değişmiş, başarılı bir avukat. Karısı Ender ile üniversitede başlayan aşkları, oğulları Mert’in doğumuyla perçinlenmiş.Mertin babası Enderin kocası
Ender Kaya Serez Mine Tugay - Ender Kaya Serez, ünlü iş adamı Asım Şekip Kaya’nın yaygın söylenimiyle Bay AŞK’ın kızı, başarılı bir mimar. Üniversitedeyken Selim’e aşık olur, bugüne kadar tek gücü para zanneden Ender, Selimin “fakir karizmasından” bir hayli etkilenir ve tanışmalarından kısa bir süre sonra, babası Bay AŞK’ın müthiş öfkesine rağmen evlenir, evlendikten kısa bir süre sonra da okumaya devam ederken oğlu Mert’i kucağına alır.1.sezonun sonunda geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybeder. 7 Ve Selim ile birlikte trafik kazası geçirip Selim kurtulur ama Ender kurtulamaz ve sezon finalinde ölmüştür.
Mert Asım Serez Taner Ölmez - Serez ailesinin tek oğlu Mert, varlık içinde büyümüş, süper zeki bir çocuk olsa da içine kapanık genç. Çocukken etrafındaki herkesten ileride olması büyükleri tarafından sempati ile karşılanıp desteklense de, bu durum yaşıtlarının etrafından uzaklaşmasına sebep olmuştur.. Giderek yalnızlaşan Mert, çizgi romanlarında çizdiği kahramanlarla arkadaş olur.Yaman da abisidir.Eylünün sevgilisi
Eylül Buluter Hazar Ergüçlü - Eylül, Mira ile aynı “akvaryum”a gözlerini açmış, yaşadığı çevreden başka hiçbir şeyle çok da fazla ilgilenmeyen, ailesinin imkanlarından keyfince faydalanan hayat dolu, çok renkli bir kız. Mira’nın en yakın arkadaşı... Ünlü Plastik Cerrah Prof. Barış Buluter’in biricik kızı. Biraz sevgi arsızı. Mert'in sevgilisi.

Sude Beylice Şebnem Dönmez - Çok güzel , bakımlı, çok şık, uluslararası sosyete ile pişti olan bir kadın. Geçmiş hayatını, yoksul günlerini tamamen unutmuş, herkese de unutturmuş bir kadın. Zengin bir adamla evlenip sınıf atlama hayallerini Faruk’la tesadüfen! tanıştıkları gün, gerçekleştireceğini anlamış ve bunun için elinden geleni yapmış, entrikalarla dolu bir kadın. Herkes tarafından özellikle genç erkekler beğenildiğinin farkında.Asım Şekip Kaya'nın karısı.
35 medcezir Orjinal jenerik Film Müzik Solo Piyano Med cezir Orijinal Dizi Müziği 2015 Med cezir Dizisi Müzikleri StarTv televizyon Artis oyuncu rol Bölüm Soundtrack Main theme ana tema gel git deniz kabarma tabiat olayı sinema televizyon tv yayın akışı reyting bölüm özet reklam reklamsız kesintisiz tek defada uzun hd yayın Toygar Işıklı
medcezir jenerik müziği izlesene med met metcezir cezir jenerik müziği bedava indir medcezir jenerik müziği boxca ndir yerli film filmi main theme ana full tema Medcezir Jenerik Dizi Müziği Star Tv Dizi Film Müziği Solo Piyano Beste Soundtrack Bölüm 2014 2015 Reyting Med Cezir Dizisi Müzikleri Yöre Star Tv Televizyon Artis Oyuncu Rol Delikanlı Özet Toygar Işıklı Birinci Sezonu İkinci Yeni Son Star Tv Uyarlama Ay Yapım Televizyon Tarihi Orijinal Anket Ödül Oyuncu Kadın Kanal D 1 Erkek Yıldızı Nota Arşivi Çok Yakında Resim Videolar Çekim En Yüksek Maliyetli Yapım Galası Arka Plan Dekor Maliyet Kadrosu Konu Yayın Bilgileri İkramı Cadde Milliyet İnternet sinema Yeşilçam yerli

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS