Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kertenkele Dizisi Jenerik Müziği Piyano Atv Dizi Film Müzik Format Yeni Bölüm Hikaye Künye Sabah Ori

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Kertenkele Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano İle Klasik Kemençe Dinlediniz Mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Kertenkele " ATV Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Yerli Diziler Film Müziği Piyano Serisi: 12
Güzel Yorumlarınızı Ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Sevgi ve Saygılar
Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakında Bilgi
üçük yaşta anne ve babasını kaybetmiştir. Ailesini kaybedince kız kardeşiyle beraber yetiştirme yurduna verilmiştir. Bir süre sonra kız kardeşi bir aileye evlatlık verilmiş ve kız kardeşinden bir daha haber alamamıştır. Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemez. Bir gün boş sanıp kalmaya başladığı evin sahibi Deli Kenan gelir ve intihar etmek ister. Kertenkele ise engel olmaya çalışır. Fakat Deli Kenan kafasından yaralanır. Kaçarken de küçük bir çocuğun yangın çıkan evde kaldığını görür ve kurtarır. O sırada polislerde olay yerine gelirler ve Kertenkele'yi yakalarlar. Bir süre cezaevinde kalan Kertenkele daha sonra intihar etmeye çalışır ve ecza odasından gizlice ilaçlar alır ve yutar. Hastaneye kaldırılan Kertenkele hastanedeki odada diğer bir hasta olan Ziya Bilgin isimli bir hocanın kıyafetlerini giyerek kaçar. Hızlıca yürürken bir mahalleye gelir ve buradaki mahalleliler onu imam zannederler. Saklanmak için imam gibi davranan Kertenkele varlıklı birisi olan Ekrem Bey'in misafirhanesinde kalmaya başlar. Kertenkele'nin asıl amacı bir süre burada kalıp yurt dışına kaçmaktır. Fakat evin güzel kızı Zehra'ya aşık olur. Zehra dedesinin ben ölmeden birisiyle evlen demesiyle sahte evlilik yapmaya karar verir. En uygun sahte damat ise Kertenkele'dir. Kertenkele bunu kabul eder ve Zehra'yla beraber sahte evlilik yapmaya karar verir. Ancak bilmediği bir şey vardır; kendisinin peşinde olan komiser Ünsal Zehra'nın eniştesidir. Bir taraftan ona yakalanmamaya çalışır, bir taraftanda sahte imam olduğunu ne evdekilere, ne de mahallelilere çaktırmamaya çalışır.
12 Kertenkele ATV Jenerik Film Müziği Star Tv Sabah Piyano Klasik Kemençe Orijinal Çıngıl Fragman Dizi Filmi Müzik Sinema Biyografi Moda Şarkı Spor Diziler Eğitim Program Televizyon
Dizi Listesi Diziler Liste Seri Serisi Dizi Rehberi, Kara Para Aşk Kiraz Mevsimi Karagül Med Cezir Küçük Ağa Kocamın Ailesi Sungurlar Gönül İşleri Yeşil Deniz Şeref Meselesi Ulan İstanbul Güzel Köylü Paramparça Kertenkele O Hayat Benim Şefkat Tepe Güllerin Savaşı Diriliş Ertuğrul Kara Ekmek Yılanların Öcü Zengin Kız Fakir Oğlan Poyraz. Karayel Kardeş Payı, Beni Böyle Sev Yedi Güzel Adam Karadayı Beni Affet, Aşkın Bedeli Küçük Gelin Kaderimin Yazıldığı Gün Acil Servis Sevdam Alabora Filinta Deniz Yıldızı Arka Sokaklar Alın Yazım Aşk Yeniden Bedel 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk Şimdi Onlar Düşünsün Unutma Beni Beş Kardeş Asla Vazgeçmem, Ötesiz İnsanlar Nizama Adanmış Ruhlar Serçe Sarayı Racon, Kara Kutu Seksenler Yedikule Hayat Yokuşu İki Dünya Arasında Küçük Kıyamet Kurtlar Vadisi Pusu.
Yazar Okur Tv Blog Aç Sudoku Sinema Filmleri Kitap Özetleri, Giriş Yap Üye Ol Türü Dram Yapımcı Drama.
Format Yeni Bölüm Hikaye Künye Bölümler Fragmanlar, Özel Klipler Oyuncular Foto Galeri Haber Özetler Diziler Bölüm Fragmanı. Kuyruklu Ana Piyano Piyanoları Piyanosu Piyanist Genç Çocuk Pıyano Piyona Akustik Yeni Son En Enson Yep Yeni EnSon yepyeni vücutlarının üzeri pullu veya pürtüklü Çoğunlukla dört ayaklı ve pek azı iki ayaklı veya tamamen ayaksız olurlar. Kertenkelelerin kuyrukları koptuğu zaman bir ayı geçmeyen bir zaman içinde yeni bir kuyruk meydana gelir. Böcek, akrep, gibi çok bacaklılar ile beslenen kertenkelelerin kasla hareket eden ileriye uzanan yapışkan dilleri ve çok hızlı hareket edebilmeleri avları yakalamada en büyük silahlarıdır. kertenkele nedir ile ilgili aramalar kertenkele nedir anlamı kertenkele nasıl kertenkele sürüngen hayvan Bir takım yıldızın adı familyası giren sürüngenlerin ortak adı. olarak ilgimizi çeken türleri vardır. Sera Tokdemir Zehra 1- Ekrem Bey'in torunudur. Dedesi evlenmesini istediği için Ziya Hoca (Kertenkele) ile sahte evlilik yapmaya karar vermiştir. Umut Oğuz Şevket 1- Kertenkele'nin tek dostudur. Seval'den hoşlanmaktadır. Erdinç Gülener Komiser Ünsal 1- Hale'nin kocası, Zehra'nın eniştesidir.
Kertenkele Dizisi Jenerik Müziği Piyano Atv Dizi Film Müzik Format Yeni Bölüm Hikaye Künye Sabah Orijinal Çıngıl Fragman Sinema Şarkı Diziler Eğitim Program Televizyon Star Tv Klasik Kemençe Sinema Filmleri Kitap Özetleri Giriş Yap Üye Ol Hırsız Hayatı Sahte İmam Klasik Kemençe Orijinal Çıngıl Fragmanı Sinema Özgeçmiş Moda Şarkı Spor Diziler Eğitim Program Televizyon Yetenek Metot Polis kaçak Türü Beyaz Defter Ansiklopedi Dizi Karakterleri

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS