Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Tema Müzik GÖNÜL İŞLERİ Enstrumantal Fon Müzik İşi İş Gönüllü Gönlüm Piyano Gönülişleri FİLM

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

GÖNÜL İŞLERİ Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Star Tv Dizi Filmi Giriş Müzikleri Piyano Ve Klasik Kemençe Farklı Bulacaksınız?
Genç Müzisyen Güneş Yakartepe " ÖNÜL İŞLERİ " Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
Genç Piyanist Destek Ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyor.

GÖNÜL İŞLERİ Star Tv Dizisi Konusu Ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
Yılmaz yeniden Deli Yılmaz oluyor! Sevda her şeyi bırakıp gitmek ile ailesi arasında kalıyor!
Sevda, Saadet’in bir anlık dalgınlığı sonucunda üvey olduğunu duymuştur. Öğrendiklerini kaldıramaz, artık onun için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Herkes Sevda’yı ararken, o sakin limanına sığınmak üzere Bedir’in yanına koşar. Ama Bedir artık başka türlü düşünmektedir.
Yılmaz, Servet’ten yediği golün acısıyla tuhaf planlar yapmaya başlar. Servet’i kendisiyle evlendiğine de boşandığına da pişman edecektir. Olacaklardan endişelenen Nuri’yse, akla hayale sığmayacak bir çözüm bulur. Durmadan değişen ruh hali, Deli Yılmaz’ı, Deli Yılmaz yapan özelliklerini yeniden hatırlatırken, eğlenceli anların yaşanmasına neden olur.
Muzaffer ve Süreyya arasında sular bir türlü durulmaz. Geçmişte açılan yaralar evin içinde, herkesin ortasında konuşulmaya başlar. Ne Muzaffer’in ne de Süreyya’nın geri adım atmaya niyeti yoktur; Süreyya kocasını aldattığını inkâr ederken, Muzaffer ölesiye inanmaktadır buna.
Sevda’ya kırılan Bedir’in, Kader’le akıbeti ne olacak? Yılmaz’ın Bedir’i düğünden kaçırma planı gerçekleşecek mi? Servet ve Yılmaz’ın ilişkisi nereye gidecek? Tek başına kaldığı yolda, Sevda’nın seçimi ne olacak; gitmek mi yoksa ailesi mi?
Muzaffer Bey evi terk ediyor! Kızlar babalarının peşinde! Sevda Bedir’i affedecek mi?
Servet, düğünde aldığı ilacın etkisi ile mutlu bir akşam geçirmiştir ancak sabah, hayat adım adım üzerine gelmeye başlar. Muzaffer Bey, kızlarına darılmış, evi terk etmiştir. Servet, Saadet ve Sevda babalarını aramaya başlarlar. Saadet kardeşlerinin ilişkisini düzeltebilecek mi? Yılmaz, Servet’le barışmanın yolunu arıyor.
Kemal’in Rize’ye gidişi Saadet’i çok üzmüştür. Ailesine karşı sorumluluklarını düşünür. Onların hayatlarını yoluna koyabilirse Kemal’in yanına gidebileceğine kanaat getirir ve harekete geçer. Sevda ile Bedir’i, ablası Servet ile Yılmaz’ı yeniden barıştırmak ve onların mutlu olduklarını görmek için çeşitli planlar yapar. Saadet kendi aşkına kavuşabilmek için çevresindeki herkesin ilişkisini kurtarmak zorundadır ama işi çok zordur. Önündeki en büyük engelse bir türlü sevdiklerini affetmeyen ablası ve kardeşi yani bizzat ailesinin kendisidir.
148 2 GÖNÜL İŞLERİ İşi İş Gönüllü Gönlüm Piyano Gönülİşleri FİLM MÜZİK Star TV Klasik Kemençe Piyanist Orijinal Jenerik Çıngıl Fragman Film Dizi Müziği Filmi Müzik Sinema Program Hangi Saat Kanal Nerede Televizyon Müzik Tv Özet Oyun Bölüm kalp Busines işi İşi business ne demek? İngiliz kelimesi ol business Türkçe İngilizce bir kelime olan business Türkçe'de İsim olarak kullan "faaliyet, iş, görev, alım satım, ticaret, ticarethane, firma, işyeri, konu, mesele" anlamına gelmektedir.
Türkiye Yayın Yapan Televizyon Kanalları Listesi Replik Foxtv Kanal D Star Atv Fox Show Ülke Türkiye Dili Türkçe Sezon Sayısı 3 Bölüm Sayı Trt 1 Yorum Arama Forum İletişim. Stv Tv 8 Kanal 7 Dinleti Dinle Reklam İlgili Arama Ara Kim Kimdir Nasıl Nerede Nerde Niçin Bilgi Nedir Programı İndir Oyunu Son Versiyon Piano Gün Piyanist Gönül İşleri Yorumları (32) Gönül İşleri Reytingleri Gönül İşleri Hangi Kanalda, Kaçta Gönül İşleri Özeti Oku Gönüllü İşler Fragmanı İzle Gönülİşleri Oyuncuları Gönül İşleri

Jenerik Tema Müzik GÖNÜL İŞLERİ Enstrumantal Fon Müzik İşi İş Gönüllü Gönlüm Piyano Gönülişleri FİLM MÜZİK Star TV Klasik Kemençe Piyanist Orijinal Jenerik Çıngıl Fragman Film Dizi Müziği Filmi Müzik Sinema Program Hangi Saat Kanal Nerede Televizyon Müzik Tv Özet Oyun Bölüm Kalp Busines İşi İşi Business Ne Demek? İngilizce Bir Kelime Olan Business Türkçe Dizi Film Müziği
Dinleti Dinle Reklam İlgili Arama Ara Kim Kimdir Nasıl Nerede Nerde Niçin Bilgi Nedir Programı İndir Oyunu Son Versiyon Piano Gün Piyanist

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS