Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik RACON AİLEM İÇİN Enstrumantal Atv Dizi Film Müziği Kanal Televizyon Afiş Aile Racunlar

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Jenerik Müziği RACON Ailem İçin Orjnal Dizi Film Müzik
RACON Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Çok Değişik Bulacak sınız.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " RACON Ailem İçin" ATV Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile İcra Etti.
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyoruz.

RACON Ailem İçin ATV Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakkında Bilgi
Diğer dizilere nazaran genel de hep sıkıcı aşk öykülerine ve absürd komedinin ünlü olduğu Türkiye de, Racon Ailem için Dizisi buna farkı kazandırarak efsane dizilerden birisi olabilecek bir konuya ve potansiyele sahiptir. Zaten oyuncu kadrosu buna elverişli olarak, belki de bu sezonun en çok korkutulan ve izlenme oranı oldukça yüksek beklenen dizilerden bir tanesi. Daha şimdi sosyal medya da binlerce kişi tarafından takip edilmesi, belki de bu orana bu kadar sahip olan daha başlangıç yapılmayan nadir projelerdendir. Anlaşılan o ki yapımcılarımız çıtayı oldukça yükselterek, kalitenin de dibine vuracaklarını ve beklediğimiz her güne değecek olan Racon Ailem için bakalım bize neler yaşatacaktır. İşte büyük merakla beklenen konusu;
Racon Ailem için Konusu Geçen on yılın ardından hapisten çıkan Kenan Korhan, doğup büyüdüğü mahalle olan Atmaca deresi'ne geri döner. Fakat hiçbir şey geride bıraktığı gibi değildir.
Kızı Yağmur, evden ayrılmış, kendisine ailesinden uzakta yeni bir hayat kurmuştur. Oğlu Adnan, acımasız düzene ayak uydurmuş, haksızlıkla savaşma çabasını yitirmiş, neredeyse safını değiştirmiştir.
Kenan'ın tek amacı her şeyi bırakıp dağılmış ailesini yeniden bir araya toplamaktır. Ama bu hiç kolay olmayacaktır. Bugüne kadar adaleti kendi vicdanında tartmış olan Kenan Korhan, şimdi kendini değişen, yozlaşan bir dünyanın içinde bulmuştur ve bu dünyaya ayak uydurması kolay olmayacaktır. Eski defterler açılacak, eski aşklar tekrar canlanacak yeni ve büyük düşmanlarla karşılaşacak ve ne kadar isteseler de geçmişi onun peşini bırakmayacaktır.
Racon: Ailem İçin Reytingleri, Reyting Sonuçları
Racon: Ailem İçin 4. Bölüm Fragmanı İzle ATV Yeni Bölüm 31 Mart
Racon: Ailem İçin Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu, Tüm Oyuncular
Racon: Ailem İçin'in 1. bölüm özeti oku 10 Mart 2015 Salı ATV. Racon: Ailem İçin dizisinin yeni bölüm özeti oku. Racon: Ailem İçin yeni bölümde neler olacak? Racon: Ailem İçin son bölümünde ne oldu?
Racon: Ailem İçin dizisinin oyuncuları ve rolleri.
Mehmet Aslan tuğ Kenan Korhan Sezin Akbaş oğulları Sedef Ercan Seçkin Özdemir Adnan Korhan Hande Doğan demir Yağmur Korhan / Azra Onan Sarp Akkaya Recep Gü ldağ Barış Arduç Tekin Atan Ekin Türkmen Zerrin Saygın Tomris İncer Nisa Korhan Emir Benderlioğlu  Ecem Çalık Racon: Ailem İçin dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek isimleri ve yaşı. Dizide kimler oynuyor.
Racon: Ailem İçin'in 4. bölüm fragmanı izle. Racon: Ailem İçin 4. bölümü 31 Mart 2015 Salı günü ATV ekranlarında yayınlanacak. Racon: Ailem İçin yeni bölümü sesli hd fragman.
ATV ekranlarında yayınlanan dizi Racon: Ailem İçin'in yeni ve son bölüm fragmanı izle.
Racon: Ailem İçin dizisinin tüm reytingleri. Racon: Ailem İçin dizisi son bölüm reyting sonuçları. Dizi reytinglerde kaçıncı oldu.
31 Mart 2015 Salı Saat Kaçta : 20:00 Hangi Kanalda : ATV Kaçıncı Sezon : 1 Kaçıncı Bölüm : 4 Ne Zaman Başlayacak : 10 Mart 2015 Salı Ne Zaman Bitecek : 31 Mart 2015 Salı Türü : Aksiyon, Aşk, Video Dram Nerede Çekiliyor
Mehmet Aslantuğ Kenan Korhan Sezin Akbaşoğulları Sedef Ercan Seçkin Özdemir Adnan Korhan Hande Doğandemir Yağmur Korhan / Azra Onan Sarp Akkaya Recep Güldağ Barış Arduç Tekin Atan Ekin Türkmen Zerrin Saygın Tomris İncer Nisa Korhan Emir Benderlioğlu  Ecem Çalık Racon: Ailem İçin Teknik Ekibi, Set Çalışan Racon: Ailem İçin dizisinin teknik ekibi. Racon: Ailem İçin dizisi kamera arkası set çalışanları.

Racon: Ailem İçin Hangi Gün : 31 Mart 2015 Salı Saat Kaçta : 20:00 Hangi Kanalda : ATV Kaçıncı Sezon : 1 Kaçıncı Bölüm : 4 Ne Zaman Başlayacak : 10 Mart 2015 Salı Ne Zaman Bitecek : 31 Mart 2015 Salı Türü : Aksiyon, Aşk, Dram Nerede Çekiliyor
Jenerik Müzik RACON AİLEM İÇİN Enstrumantal Atv Dizi Film Müziği Kanal Televizyon Afiş Aile Racunları Kes Kesmek Kabadayı Mafya Siyaset Yargı Sinema Biyografi RACONU Orijinal Çıngıl Fragman Dakika Yapım Şirketi Piyano çal Çalma çalmak Dinle Yayın Bilgileri Moda Şarkı Spor Diziler Program Televizyon İddialı Olan Yaz Dizileri Arası Amca Kabadayı Mafya Avukat Hakim Savcı Mahkeme Şiddet Aşk İstanbul Dizisi Konusu Star Tv Sabah Turkuaz Medya Gazete Klasik Kemençe Yasadışı Görevleri Kötüye Zarar İnsan Yaşanan Ülke Türkiye Dili Türkçe Sezon Sayısı Bölüm Sayısı Prodüksiyon Yapımcı SinemaTograf Kutlu Ay Gösterim Süresi Kanal Atv Yayın Tarihi 8 Günü 2015 Durumu Devam Ediyor Harici Linkler Website Müzik Kanal D

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS