Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müziği MEDCEZİR Dizi Müzik STAR Film Enstrümantal Şarkı PİYANO & KLARNET Med Cezir Resitali

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

MEDCEZİR Jenerik Müziği ( Dizi Film Enstrümantal Müzikleri).
Toygar Işıklı Giriş Müziklerini Piyano ve Klarnet ile Farklı Bulacaksınız?
Genç Müzisyen Güneş Yakartepe " MED CEZİR " Star Tv Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı. Sol Klarnet Ona Eşlik etti.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyor.

Dizinin Muhteşem Film ve jenerik müziklerini yapan, süper bestekar
Toygar Işıklı'ya teşekkür ederiz. Bestenin En güzel markası

MEDCEZİR Star Tv Dizisi Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan
Medcezir dizisi yabancı dizi olan The O.C dizinin Türkiye ye uyarlanmasıdır. Başrolleri Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Barış Falay, Şebnem Dönmez, Taner Ölmez, Miray Daner, Barış Alpaykut, Hale Sürel gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Her hafta Cuma günleri yayınlanan ve en çok izlenen dizilerden olan Medcezir dizisi, Star TV'nin fenomen dizilerindendir. Medcezir dizisinin oyuncuları ve konusu kadar beğenilen bir diğer konu ise dizide söylenen şarkılardır. Medcezir dizisinin Mira ve Yaman karakterleri olan Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya dizide şarkıda söylemektedirler. Medcezir dizisinin bazı bölümlerinde Yaman ve Mira ara ara şarkı söylemektedirler. Bu söyledikleri şarkılarda en az dizi kadar ilgi görüp sevilmektedir.
Star TV'de başlayan Medcezir dizisi jenerik müziği daha önce birçok popüler dizinin de müziklerini yapan Toygar Işıklı tarafından hazırlanmıştır. İşte o jenerik şarkısı, dizi oyuncuları ve teknik ekip jeneriği ile izle.
Star TV'de yayınlanan Medcezir dizisinin jenerik müziği dinle. Dizi jenerik akışı eşliğinde jenerik şarkısı izle.
54 W MEDCEZİR Sol Klarnet Star Tv Genç Piyanist Müzisyen Jenerik Cıngıl Fragman Film Dizi Müziği Filmi Müzik Kanal Televizyon Afişi Orijinal Nefesli Üflemeli Saz Med Cezir Gel Git Startv Yaman Mira Aşk Dizisi Dizileri Hakkında Bilgiler.
Jenerik Müziği Dinle - Toygar Işıklı
dizisinin jenerik müziği dinle. Dizi jenerik akışı eşliğinde jenerik şarkısı izle. jenerik müziği daha önce birçok popüler dizinin de müziklerini yapan Toygar Işıklı tarafından hazırlanmıştır. İşte o jenerik şarkısı, dizi oyuncuları ve teknik ekip jeneriği ile izle.
Jenerik Müziği MEDCEZİR Dizi Müzik STAR Film Enstrümantal Şarkı PİYANO & KLARNET Med Cezir Resitali
Jenerik Müziği, MED CEZİR, Dizi Müzik, STAR tv, Film Müzikleri, Piyano, Sol Klarnet, Nefesli, nefes, Saz Düeti, MEDCEZİR, Jeneriklar, Müzik, Si, Bemol, Mi, Nefesli, Saz, Klarinet, Sibemol, Sol, Nefes, Üflemeli, Nefesli, Çalgılar, Alet, Çalgı, Düeti, Müzik Aleti, Aletleri, Enstrüman, Enstrümanları, Üfleme, Tahta, Araç, Yedek, Parça, Enstrümantal, Klarneti, Klarinet, Genç, Müzisyen, Tema, Çal, Şarkı, Türkü, Eser, Piyanist, Piyanoları, Jeneriği, Piyanolar, Enstrümanı, Piyanosu, Melodik, Karaoke, Fon, Klarinetle, gel git, startv,yaman, mira, aşk, Toygar Işıklı
Jenerik Müziği MEDCEZİR Dizi Müzik STAR Film Enstrümantal Şarkı PİYANO & KLARNET Med Cezir Resitali

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS