Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

JENERİK DİZİ MÜZİĞİ Sevdam Alabora FİLM MÜZİKLERİ Şarkısı Piyano ATV Televizyon Dizisi Film Müziği E

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Sevdam Alabora Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ile Klasik Kemençe Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Sevdam Alabora " Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Yerli Diziler Film Müziği Piyano Serisi: 12
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Sevgi Ve Saygılar

Sevdam Alabora ATV Dizisi Bilgi ve Konusu ve Müzikleri
Zeynep, babası Zülfikar'ı da yanına alarak çiftlikten ayrılmaya kararlıdır. Gökhan ise Ali Hikmet ile sert bir konuşma yapar. Zeynep'in suçu olmadığına gerçekten inanan Ali Hikmet otobüsün önünü keserek Zeynep ve babasının gitmesine engel olur. Banu olan biten karşısında sinir krizi geçirir.
Sevdam Alabora 4. Bölüm Fragmanı İzle ATV Yeni Bölüm 8 Mart
Sevdam Alabora'nın 4. bölüm fragmanı izle. Sevdam Alabora 4. bölümü 8 Mart 2015 Pazar günü ATV ekranlarında yayınlanacak. Sevdam Alabora yeni bölümü sesli hd fragman.
ATV ekranlarında yayınlanan dizi Sevdam Alabora'nın yeni ve son bölüm fragmanı izle.

Selçuk ise intikam için Ali Hikmet'in düşmanıyla işbirliği yapar ancak onu kötü bir sürpriz beklemektedir.
Gökhan ise hiç beklenmeyen bir anda Zeynep'e aşkını itiraf eder…
15 0 Sevdam Alabora Jenerik Çıngıl Fragman Film Dizi Müziği Filmi Müzik Kanal Afişi Orijinal Atv Dizisi Jenerikleri Müziği Diziler
Sevdam Alabora'nın önemli oyuncuları şöyle: Kadir Doğulu, Elçin Sangu Türü Nedir Sevdam Alabora bir dizidir.
Artık bir daha Sevdam Alabora yeni bölüm fragmanı izleyecekmiyiz inanın bizlerde bilmiyoruz. Ama ne olursa olsun yine başlığımız burada dursun! Sevdam Alabora 5.Bölüm heyecanı önümüzdeki hafta kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm fragmanı'nı dizi takipçileri için güncel olarak yayınlayacağız. Sizlerde Sevdam Alabora 5.Bölüm Fragmanı'nı güncel olarak izleyerek, önümüzdeki bölüm'de dizide yaşanacak gelişmeleri önceden öğrenme şansına sahip olacaksınız.
Sevdam Alabora 5.Bölüm Fragmanı
Bu haftanın belkide konuşulan en önemli konularından bir tanesi dizimizin final yapıp ekranlara veda edip etmeyeceği ile ilgili. Şu an tam bir belirsizlik hakim. Bazı kişiler dizi daha yayınlanmayacak hatta set boşaltıldı derken, bazı kesim ise hayır sevdam alabora yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek diyor.Sevdam Alabora ile ilgili sıcak gelişmeler şu anda yaşanmakta. ATV ekranlarında büyük ümitlerle yayın hayatına başlayan ancak beklediği ilgiyi henüz göremeyen Sevdam Alabora'nın ciddi ciddi Final yapıp ekranlara veda edeceği konuşulmakta.

Özellikle yayın günü'nün değiştirilip Pazar akşamlarına alınmasından sonra gelen kötü reyting sonuçları bu konuşulanların gerçekleşme olasılığını yükseltiyor. Twitter üzerinden diziyi yakından takip eden izleyiciler yaptıkları yorumlar ile her ne kadar bu düşünceye karşı çıksada üzülerek söylüyoruzki ilerleyen saatlerde böyle bir karar alınabilir.
Sevdam Alabora Fan Club olarak ziyaretçilerimize soruyoruz sizce Sevdam Alabora Final Yapıp Ekranlara Veda Etmeli Mi?
Zeynep'in kendisini köyden gönderen, babasından ayıran Ali Hikmet Bey'e öfkesi ise hiç geçmemiş aksine katlanarak artmıştır..
JENERİK DİZİ MÜZİĞİ Sevdam Alabora FİLM MÜZİKLERİ Şarkısı Piyano ATV Televizyon Dizisi Film Müziği En Yüksek Maliyetli Yapım Gala Arka Plan Dekor Maliyet Kadro Konu Bilgi Beste Bölüm 2014 2015 Reyting Kemençe Solo Hikaye Mütevazi Sakin Hayat Süren Şehir En Büyük Restoran Müzikleri Artis Oyuncu Özet Birinci Sezonu İkinci Yeni Son Uyarlama Tarihi Orijinal Anket Ödül Oyuncu Nota Arşivi Çok Yakında Resim Video İnternet Sinema Yeşilçam Yerli Klasik İkram Cadde Milliyet Star tv Atv Kanal D

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS