Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

DİZİ MÜZİK Muhteşem Yüzyıl JENERİK MÜZİĞİ, Piyano Solo Sound Soundu Enstrümantal Fon Dizi Müzik, Fil

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

MUHTEŞEM YÜZYIL Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Kanal D Dizi Filmi Giriş Müzikleri Piyano Ve Klasik Kemençe Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " MUHTEŞEM YÜZYIL " Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı.
Piyaniste Desteklerinizi Ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz

MUHTEŞEM YÜZYIL Kanal D Tv Dizisi Konusu ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
Bayezıt'ın ölümünden sonra iyice karanlığa gömülen Süleyman'ın hastalığı ilerliyor. Selim ise yaşadığı acıyı içkiye sığınarak hafifletmeye çalışıyor! Defne oğlunu cellatlardan korumak için var gücüyle savaşıyor. Karşısında Nurbanu'yu görünce kaçışın olmadığını anlıyor. Anne oğul birbirine tutunarak ölüme yürüyor. İntikam ateşiyle yanan Mihrimah, Nurbanu'nun başına büyük bir bela açıyor. Gülfem olanların tüm sorumlusu olarak gördüğü Süleyman'ı öldürmeye çalışıyor! Ancak o gece karanlık bir sırla son buluyor! Yaşanan tüm acılardan sonra Selim tahtın yegane varisi olarak payitahta geliyor! Mihrimah, kardeş katili olarak gördüğü Selim'le tüm bağını koparıyor. Gittikçe güçten düşen Süleyman ise halkın hakkındaki konuşmalarını duyunca deliye dönüyor. Ve Muhteşem Süleyman, tüm ihtişamıyla hayatının son seferine çıkıyor! Cihana hükmeden Sultan Süleyman son nefesini verirken, bir devir kapanıyor!

Yaşanan tüm acıların ardından saraydaki bayram kutlaması hanedanı bir araya getirir. Eski ihtişamlı günlerin özlemini duyan Süleyman, ailesini kaybetmenin kederini yaşar. Bu buluşma sarayın karanlık sırlarını da gün yüzüne çıkaracaktır.

Bayezıt'a yapılan zulmü hazmedemeyen Mihrimah, Selim'le tüm bağlarını koparır. Defne'nin ve oğlunun ölümünden sorumlu tuttuğu Nurbanu için de büyük bir sürprizi vardır. Selim ise kardeşinin ölümünden duyduğu acıyla içkiye sığınır.

Tebdil halde çarşıya çıkan Süleyman, halkın kendisi hakkında söylediği sözleri duyunca çileden çıkar. Mihrimah'ın ve hekimlerin itirazlarına rağmen sefere çıkma kararı alır. Ölümünü bekledikleri Süleyman'ın tüm ihtişamıyla saraydan çıkışı tüm dünyayı şaşkına çevirir.

Büyük bir umutla son zaferini kazanmayı bekleyen Süleyman'ın yorgun bedeni, hastalığa yenik düşer. Dünyayı dize getiren Muhteşem Süleyman son nefesini verirken, bir devir sona erer.
07 2 MUHTEŞEM YÜZYIL Ana Müzik Esas Tema Jenerik Müziği İndir Yüz Yıl Müzikleri Muhteşem Yüzyıl Jeneriği Müziği Dinle Notaları Kanuni Sultan Süleyman Hürrrem Saray Padişah Piyano Kanuni Osmanlılar devleti Sultanı sultan harem Hürrem Sultan şehzade saray sarayı Topkapı
Dizisi Dizileri Hakkında Bilgi Muhteşem Yüzyıl'ın 139. bölüm özeti oku 11 Haziran 2014 Çarşamba Star TV. Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni bölüm özeti oku. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde neler olacak? Muhteşem Yüzyıl son bölümünde ne oldu?
ihtişamını yansıtabilmek adına dekor için 100 bin metre kumaş kullanıldı. Bu rakamları göz önünde bulundurulduğunda 5 bin kostüm ile 500 bölüm dizi çekilebilirdi. 100 bin metre dekor kumaşı ile ise en az 1000 bölümlük bir dizi çekilebilirdi.
DİZİ MÜZİK Muhteşem Yüzyıl JENERİK MÜZİĞİ, Piyano Solo Sound Soundu Enstrümantal Fon Dizi Müzik, Film Müzikleri, Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Padişah, Osmanlı, Yüz, Yıl, Jeneriği, İndir, Mp3, Mp4, Dinle, Notaları, Kanun, Sultanı, Hürrrem, Saray, Padişahı, Kanunu, Kanunları, Kanun, Yasa, Yasası, Şehzade, Saray, Fragman, Tüm, Bilgiler Osmanlıca Bilgiler Genç Piyanist
DİZİ MÜZİK Muhteşem Yüzyıl JENERİK MÜZİĞİ, Piyano Solo Sound Soundu Enstrümantal Fon Dizi Müzik, Film Müzikleri, Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Padişah, Osmanlı, Yüz, Yıl, Jeneriği, İndir, Mp3, Mp4, Dinle, Notaları, Kanun, Sultanı, Hürrrem, Saray, Padişahı, Kanunu, Kanunları, Kanun, Yasa, Yasası, Şehzade, Saray, Fragman, Tüm, Bilgiler Osmanlıca Bilgiler Genç Piyanist

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS