Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

AKUSTİK PİYANO Fon Müzikleri HANIMIN ÇIFTLİĞİ Dizi Müzik Tv TELEVİZYON FİLM Yerli Dizileri Sinema

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Piyanist Güneş Yakartepe - Kategori: Yerli Türk Film Sinema Müziği
406 İzlenme

Açıklama

Dizi Film Müziklerini Hiç Akustik Piyano ile Dinlediniz mi?. Polifonik Çok sesli Hazırladığımız Armonileri Acaba Sevecek misiniz?
Enstrümantal YERİ DİZİ -- SİNEMA MÜZİĞİ Solo Piyano Serisi: 1
Hanımın Çiftliği, Orhan Kemal'in aynı adlı romanından uyarlanan 2009 yapımı televizyon dizisi. Faruk Teber'in yönetmenliğini yaptığı dizinin prodüksiyonu Gold Film tarafından gerçekleştirildi.
Hanımın Çiftliği, Orhan Kemal'in Romanı'ndan 2009 yılında, televizyon dizisi olarak uyarlanmıştır.
Dizinin çekimine Adana'nın Yenice ilçesinde başlanmıştır.

Dizinin Genel Özeti:

1950 senesinin Adana'sında geçiyor konu... Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey'in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal'i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü'nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir.
Cemşir'in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar.
Ancak 6 aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü'yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü'nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir. Güllü de hayallerini gerçekleştirmek için çiftliğin hanımı olmak isteyince olaylar gelişip büyüyecektir.

Dizi için Adanalılardan, Adana'nın tanıtımına olumsuz etki yaptığı tepkisi ve Orhan Kemal'in romanında bulunmayan argo konuşmalar ve rahatsız edici sahnelerin bulunması ile ilgili uyarılar gelmektedir.

Gold Film Yapımı Hanımın Çiftliği Dizisi'nin Oyuncuları :

Mehmet Aslantuğ - Muzaffer Bey
Özgü Namal - Güllü

Caner Cindoruk - Kemal
Ebru Özkan - Halide
Tuğçe Ersoy - Pakize
Zuhal Gencer Erkaya - Zehra
Evrim Solmaz - Gülizar
Tayfun Eraslan - Zekai
Işık Aras - Seyyare
Tayfun Sav - Paşazade
Zeynep Kaçar - Neriman
Mehmet Çevik - Cemşir
Necip Memili - Ramazan
Hakan Boyav - Berber Reşit
Ali Düşenkalkar
Güzin Çorağan
Can Kolukısa
İmer Özgün
Haki Biçici
Hanımın Çiftliği Oyuncu Kadrosu Ve Resimleri Hanımın Çiftliği Oyuncu Kadrosu Ve Resimleri indir Hanımın Çiftliği Oyuncu Kadrosu Ve Resimleri bak Hanımın Çiftliği Oyuncu Kadrosu Ve Resimleri tanıtımı Hanımın Çiftliği Oyuncu Kadrosu Ve Resimleri izle son bölüm
Kaynak Kanal d İlk bölüm yayın tarihi: 4 Eylül 2009
Kanal: Kanal D
Oyuncular: Özgü Namal, Mehmet Aslantuğ
Türler: Pembe dizi, Romantik Film
Kullanıcılar şunları da aradı
PİYANO ENSTRUMANTAL Fon Müzikleri HANIMIN ÇIFTLİĞİ Dizi Müzik Tv TELEVİZYON FİLM Yerli Dizileri Sinema Müzik Hanım çiftlik Senaryo Piyano Kurumsal Bilgi Künye Piyanist Resital Klasikleri öykü Roman Hikaye Adana Vikipedi Sinema Tartışma Teknoloji Yabancı Dizi Yabancı Yarışma Yemek Programı Yeşilçam Dizi Yerli KANALD sevilen tv tele vizyon beyaz cam Yeşil Final bölüm fragman Bülümü cıngıl reklam özet genis Orijinal dizifilm AÇIKLAMA ÖZEL HAYATI Video Tag Ana Esas Fan Klüp Özeti Konu Resim İletişim Contact Us Ana Sayfa Yeni Kitap tags Orhan Kemal H Yaşar Özeti orjin AKUSTİK PİYANO ENSTRUMANTAL Fon Müzikleri HANIMIN ÇIFTLİĞİ Dizi Müzik Tv TELEVİZYON FİLM Yerli Dizileri Sinema Müzik Hanım çiftlik Senaryo Piyano Kurumsal Bilgi Künye Piyanist Resital Klasikleri öykü Roman Hikaye Adana Sinema Tartışma Teknoloji Yabancı Dil SLOW TELEVİZYON FİLM Dizileri Müzikleri HANIMIN ÇIFTLİĞİ Orjinal Dizi Müzik Tv Sinema Piyano Müziği Cover Hanım çiftlik Sezon Finali Bolum Fragmanı izle KANAL D ekran seyret bedava hd full ÖZGÜ NAMAL Orhan Kemal diziler net dizi televizyon tv MUSİKİ Jenerik Piyanist Resital Klasik Roman Hikaye Çukurova Türleri Açık Oturum Reklam Aktüalite Belgesel Çizgi Çizgi Film Çocuk Programı Eğitim Eğlence Ekonomi Gezi Haber Kadın Programı Komedi Kabare Konser Kültür Sohbet Maç Magazin Programı Pembe Dizi Sağlık Sohbet Spor Programı Talk Show Bölüm İzlenen Gönder İletişim Etiket Hanımın Çiftliği Restoran olarak "Kaliteli ürün, kaliteli hizmet başarıdır vermekteyiz.Menümüze bakmak Çevirmek istediğiniz sayfa zaten Türkçe dilinde. Lütfen aşağıdakilerden birini seçiniz: Google Translate'e geri dön Orijinal sayfayı gör Diziler Kişiler Yayın Akışı Haberler Foto Galeri Videolar Ana Sayfa » Diziler » Hanımın Çiftliği Hanımın Çiftliği - Oyuncular 58 hayran Sen de hayranı Ol Duvar Konu Oyuncular Haberler Fotolar Videolar Yorumlar Hayranlar Bölümler Erkan Petekkaya Erkan Petekkaya Doğum Yeri : Elazığ Doğum Tarihi : 12 Aralık 1971 Eğitim Durumu : Akademi Detaylar Yorumlar

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS