Müzik Video PİYANO Piyanist Musiki Music
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

AKUSTİK GİTAR VE PİYANO Ile Tutamıyorum Zamanı(Kenan Doğulu-Müslüm Gürses)Vokal Sözler Piyasa Pop Pi

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Piyanist Güneş Yakartepe ve Gitarist-Vocal Batuhan Hakan Öztezcan İkiz kardeşler “Tutamıyorum Zamanı (Kenan Doğulu Müslüm Gürses)“ Şarkısını Piyano Akustik-Klasik Gitar İle çalıp Söylediler.
Tutamıyorum Zamanı, 20 Temmuz 2001 tarihinde çıkan Ex Aşkım albümünün üçüncü klip şarkısıdır. Şarkıya 4 Mart 2002'de Murad Küçük tarafından klip çekilmiştir.
2009 Yılında ise bu şarkıyı Müslüm Gürses seslendirdi.
İnadına yenilmeden aşık olmadan gel
Bu gidişin sonu kötü kalbi kaybetme gel
Siyahını bırak da gel derdi sil yeter
Şafağım kararır daralır geceler

Yerine hiç beni koyup sarhoş oldun mu sen
Kaderine boyun eğip dünle küstün mü sen
Yüreğine cayır cayır kor çile saçıp
Göz göre göre korku saklayıp

Boğazına gömülüp sustun mu hiç
Kal gittiğin yerde mutlu ol
Yada gel kalbimde tahta sahip ol
Senin gülen yüzüne kurban bu serseri kalbim
Ama karar ver utamıyorum zamanı
Arkadaşına "Tutamıyorum Zamanı" Ringtones senin Hücre
Kenan Doğulu Sözleri:
Ağlayamam Sözleri
Aklım Karıştı Sözleri
Aşkım Aşkım Sözleri
Ben Güzelden Anlarım Sözleri
Demedi Deme Sözleri
Dön Gel Sözleri
Eksik Hayatlar Sözleri
Ellerimde Çiçekler Sözleri
Ex Aşkım Sözleri
Gül Sözleri
İsyan Bu Haykırış Sözleri
Kalamam Kiracı Sözleri
Kandırdım Sözleri
Kara Çiçeğim Sözleri
Kime Ne Sözleri
Kurşun Adres Sormaz ki Sözleri
Pamuk Sözleri
Yaparım Bilirsin Sözleri
Yazmışsa Bozmak Olmaz Sözleri
Albüm Şarkı Sözleri
Aİlahi Sözleri
İngilizce Şarkı Sözleri
İtalyanca Şarkı Sözleri
Karadeniz Şarkı Sözleri
Yabancı Şarkı Sözleri
tags: Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözü Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözleri Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Sözleri Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Tutamıyorum Zamanı Sözleri Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözü Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözleri Tutamıyorum Zamanı
Kenan Doğulu Tutamıyorum Zamanı Şarkı Sözü
Kenan Doğulu – Tükendim ben
Kenan Doğulu – Ex Aşkım
Tutamıyorum Zamanı (Kenan Doğulu) YouTube
YouTube Video klip Tut Zaman Vikipedi özgür ansiklopedi

Kenan Doğulu (1972 .... )

Beş yaşında iken konservatuarın piano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piano bölümü sonrası gitar bölümüne geçti. Bu esnada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik, ritmli sazlar öğrenimini de sürdürdü. Daha sonra ortaokulu başarı ile bitirip, konservatuara flüt bölümü ile devam etti ve başarılı bir sonuçla mezun oldu. Muzik kariyerini ilerletmek, show dünyasının kalbinin attığı Amerika'dan, yenilikleri ülkemize taşıyabilmek amacı ile Los Angeles'ta bulunan "Musician Institude" de başladığı yüksek öğrenimine Bilgi Üniversitesi müzik bölümünde devametmektedir.
Türkiye'de çok meşhur, çok sevilen ve beğeniyle izlenen bir sanatçı olduğu halde Kenan Doğulu, müzik kariyerinin hala başında olduğunu varsayarak, çok daha büyük projeler düşünmekte ve her yeni gün hedeflerini daha da büyütmektedir. Sanatçı, müzik piyasasında ülkesinde olduğu kadar, yurtdışında da önemli projelere imza atmayı ve ününü buralara taşımayı planlamaktadır.
Sanatçının ilk albümü "Yaparım Bilirsin" Ağustos 1993'te piyasaya çıktı. O yıl verdiği 93 konserle Türkiye çapında ciddi bir rakama ulaşan Kenan Doğulu'nun, ikinci albümü "Sımsıkı Sıkı Sıkı"yı Aralık 1994'de piyasaya sürüldü ve bir yıl içinde 175 performansla ulaşılması güç bir başarı kazandı.
1996 Ağustos ayında müzik marketlerde yerini alan "Kenan Doğulu 3" isimli albümü yoğun bir ilgiyle sevenlerinin beğenisini kazanmıştır. Bu albümdeki "Hiç Bana Sordun mu?", "Günah Değil mi Bana?"ve Cumhuriyetimizin simge parçalarından "10.Yıl Marşı" nın yeni düzenlemelerinin yer aldığı "Kenan Doğulu 3.5"isimli Maksi Single aynı yıl Eylül ayı ortalarında müzik piyasasına sunulmuştur.
Bilindiği gibi önceki kimliği ile 10. Yıl Marşımız, 29 Ekim 1997 tarihinde Sanatçı Kenan Doğulu tarafından yeniden düzenlenerek, günümüz Türkiye'sine ve Türk Milletine sunulmuştur. Cumhuriyet Marşımızın gündeme gelmesi, medyatikleşmesi, çocuklara ve gençlere hitap etmesinde sanatçının çok büyük bir katkısı olmuştur. 1998 yılında Cumhuriyetimizin 75.Yıl kutlamaları çerçevesinde, Bursa'dan başlayıp, Antalya, İstanbul, Ankara, İskenderun, Samsun, Selçuk'a kadar devam edip, İzmir'de noktalanan bir "Cumhuriyet Turnesi"ni de başarı ile tamamlamıştır.
Dinar'da çekilmiş olan "İsyan bu" adlı parçanın klibi, sadece burada bulunan depremzedelere yardım amacı ile yapılmış ve mağdur olan vatandaşlarımıza maddi destek sağlamıştır.
Ayrıca, sahibi bulunduğu ve 1993 Aralık ayı sonunda faaliyete geçen Doğulu Ses ve Görüntü Hizmetleri Ltd. Şti. Temmuz'98 tarihi itibarı ile tecrubeli ve yepyeni kadrosuyla "Doğulu Productions" adı altında kendi binasında hizmete girmiştir. Doğulu Productions, bugüne kadar Sanatçı Kenan Doğulu'nun albümlerine imza atmış ve ayrıca bünyesindeki stüdyosunda değişik sanatçıların albüm kayıtlarını gerçekleştirmiştir. Bunun yanısıra her türlü, yerli ve yabancı konserler, spor organizasyonları, CD Plus prodüksiyonları, digital kayıt ve mastering çalışmaları da devam etmektedir.

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS